Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért ilyen ez a generáció?...

Miért ilyen ez a generáció? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is leszólna; tudok róla, hogy kb.28 ilyen jellegű kérdés íródott a www.gyakorikerdesek.hu-ra csak ebben a hónapban, de mivel még a mai napig nem kaptam konkrét, kielégítő választ erre a kérdésre, úgy döntöttem, hogy én is felteszem.

Nos, gondolom sejtitek, hogy mire céloztam a kérdéssel...De azért a gyengébbek kedvéért elárulom, mire gondolok:

1.Ha egy gyereknek 12 éves koráig nem volt min.3-4 pasija/csaja, az már cikinek számít.

2.Gáz az, ha valaki már betöltötte a 10-et és még nem smárolt.

3.A mai tinédzserek (most tinédzserek alatt a 11-17 éves korosztályt értjük) körében már az is "gáz", ha 14 évesen még szűz vagy.

4.Valaki már 11-13 éves korában elveszíti a szüzességét.

5.A mai tinédzserek körében egyre inkább természetessé válik a ferde hajlam, illetve a homo,-és biszexális szokások (pl.utánozzá a leszbikus szecet, azonos neműekkel csókolóznak, szó szerint nyalják egymást).

6.Szinte mindenki a divatot követi, vagyis (lányoknál)rózsaszín csőnadrág, fekete-"pink" kockás, illetve mintás szerkó, fekete szemceruza + szájfény (esetéeg szempillaspirál)...A beszédet és gépelést tekintve viszont ott van a "puszcsy-szercsy", "szeriii!!!^^", "liw-láw-low-love<3", stb.

Erről nektek mi a véleményetek?

(Csak ÉRTELMES és KULTÚRÁLT emberek írjanak!)

Ui:Én is tizenéves vagyok.


2010. ápr. 16. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Ha megnézed, azok a gyerekek ilyenek , akiknek a szülei látástól vakulásig dolgoznak, és/vagy nagyon karrieristák, pénzéhesek, mindenki neveli a gyermekeiket, csak ők nem, elhanyagolják, nincsenek otthon a gyerekek meg olyanok lesznek amilyenné a környezetük formálja. meghát, a szegények, minél elöbb felnőttnek akarnak tűnni, az ilyen lányok hamarabb is menstruálnak, mindenet egybe vetve borzasztó. a szülőknek kéne megállt parancsolni, ez teljes majdnem teljesen az ő hibájuk. úgy gondolom, egy harmonikus , kiegyensúlyozott családnál ez nem, vagy csak nagyon ritka esetben fordul elő.
2010. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress olyan társaságot, akik nem így gondolkodnak.

Én 15 évesen csókolóztam először, 17 évesen vesztettem el a szüzeségemet. Gusztustalannak találom a homo, biszex nyílvánosságát. Utálom a "puszcsy-szercsy" meg hasonlókat.

Nem hordok rózsaszín csőnadrágot, meg feket-pink kockás cuccokat.

Igaz szemceruzát meg szájfényt használok.

Meg kell keresni az olyanokat, akik nem követik a divatot mindenben, mert elég sokan vagyunk.

17/L

2010. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Hát én 13 vagyok, és ezek közül nálunk, ebben a városban, ami elég nagy, a 6. kivételével MIND GÁZ.

Itt mindenki cikinek tartja, ha korán elveszted a szüzességed, és nem ciki ha 12 éves korodig nem volt még egy pasid sem. Mellesleg oszttársaim közül [12-13 évesek] a nagy rész még nem smárolt.


[bocs, ha értelmetlen a szöveg :S]

2010. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Miért ilyen? Bekapcsolod a tévét, aztán mit látsz? Na most ha a szülőnek nincs ideje nevelni, akkor a gyereket a környezet neveli, aztán ilyen lesz.

De inkább keress valami jobb társaságot, azért szerencsére elég sok normális ember/tini van.

2010. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is vmi orbitálisan tré egy generáció ez.Én 19 vagyok de amikor én voltam 14 messzemenően nem volt ez.Akkor még az volt nagy szám ha valaki cigizett vagy csókolózott.Szerintem ma vhogy "mindenki" átesett a túlsó ló túlsó oldalára.
2010. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt sem értem hogy lehet divat és elfogadható hogy egy fiú lánynak néz ki vagy vagdossa magát...
2010. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak a szülei által leszart gyerekekre vonatkozik ez...

hanem az ő környezetükre is :(

2010. ápr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És ez most miért fáj neked? De komolyan kérdezem.
2010. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéred, hogy értelmetlen, kultúrálatlan, egy- két esetből általánosító, provokatív, szűklátókörű kérdésedre (Csak ÉRTELMES és KULTÚRÁLT emberek írjanak!)?
2010. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert szándékosan el lettünk cseszve, hogy többet hozzunk a konyhára a kereskedelmi cégeknek.


18/F

2010. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!