Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért ilyen ez a generáció?...

Miért ilyen ez a generáció? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is leszólna; tudok róla, hogy kb.28 ilyen jellegű kérdés íródott a www.gyakorikerdesek.hu-ra csak ebben a hónapban, de mivel még a mai napig nem kaptam konkrét, kielégítő választ erre a kérdésre, úgy döntöttem, hogy én is felteszem.

Nos, gondolom sejtitek, hogy mire céloztam a kérdéssel...De azért a gyengébbek kedvéért elárulom, mire gondolok:

1.Ha egy gyereknek 12 éves koráig nem volt min.3-4 pasija/csaja, az már cikinek számít.

2.Gáz az, ha valaki már betöltötte a 10-et és még nem smárolt.

3.A mai tinédzserek (most tinédzserek alatt a 11-17 éves korosztályt értjük) körében már az is "gáz", ha 14 évesen még szűz vagy.

4.Valaki már 11-13 éves korában elveszíti a szüzességét.

5.A mai tinédzserek körében egyre inkább természetessé válik a ferde hajlam, illetve a homo,-és biszexális szokások (pl.utánozzá a leszbikus szecet, azonos neműekkel csókolóznak, szó szerint nyalják egymást).

6.Szinte mindenki a divatot követi, vagyis (lányoknál)rózsaszín csőnadrág, fekete-"pink" kockás, illetve mintás szerkó, fekete szemceruza + szájfény (esetéeg szempillaspirál)...A beszédet és gépelést tekintve viszont ott van a "puszcsy-szercsy", "szeriii!!!^^", "liw-láw-low-love<3", stb.

Erről nektek mi a véleményetek?

(Csak ÉRTELMES és KULTÚRÁLT emberek írjanak!)

Ui:Én is tizenéves vagyok.


2010. ápr. 16. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Szia!Én is tizenéves vagyok,12,június elején 13 leszek.Vannak a korcsoportunkban normálisak és abnormálisak.Az én osztályomba járnak olyanok,akikről te beszélsz.Engem már megpróbáltak invitálni egy olyan játékba,amiben csókolóznak egymással,és letapogatják egymást.De én tiltakoztam ellene,meg is vagyok vetve érte.Ma már a rossz tanuló viszi a pálmát,a jó tanulónak meg csönd van.Sajnos nem lehet mit csinálni.Amit előttem mondtak egyesek,a szülők hanyagsága és a környezet is benne van a dologban.Ma már egy 12 évest simán beengednek egy 18-as mozifilmre,a gyerek meg menőzésből/vagányságból ezt kihasználja,és tudja,hogy ez nem helyes.A TV-ből és a gépekből,továbbá a játékokból is csak a szex sugárzik.De hidd el,mindig lesznek olyan emberek,akik nem az "alja nép" közé tartoznak majd.
2010. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2010. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az, a véleményem hogy nem elég alapos a kutatás, nem mindenki ilyen szerintem..



Talán rossz körökben mozogsz!

2010. ápr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek mással nem tudnak kitünni csak ennyivel


nincs agyuk, nincs tehetségük és kitartásuk más dolgokhoz..


Nem futja többre, csak másolni tudnak...

2010. ápr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Én tudom, hogy vannak normális emberek is, de valljuk be; a 75-80% ilyen.Egyébként 18:57, van egy pont ilyen osztálytársam, aki június 3-án lesz 13 és 4 csaj be akarta vonni ilyen "játékba"...Már kezdem azt hinni, hogy te vagy az.xD...

2010. ápr. 20. 20:06
 16/22 anonim ***** válasza:

Nos én 13 vagyok, nem sminkelem magam, és még nem volt pasim. Most komolyan, ráérek. Egy évfolyam társamnak van. Azu egyik nagyon megváltozott. Angolon (külön csoportban vagyunk. hallottam) festi magát, hátul, beszól a tanárnak. És még NEKI áll feljebb. A könyveit telefirkálja annak a nevével, akibe bele van zúgva, hülye "jajj mindjár megölöm magamat miért ilyen xar a vilá" stb. szövegekkel. Meg hogy I hate ypu meg ilyenek... Most komolyan.

Mem szoktam 3 puszival köszönteni, elköszönni barátnőimtől, UTÁLOM a rózsaszín szerkót. A jóban Rosszban is kiakaszt, hogy a Szabi meg a Magdika ott 13 évesen avyg 14 évesen falják egymást.... Szerintem ez is azt mutatja, hogy legyen neked is pasid. Szerintem marhaság, és nálam köztudott tény, hogy az fiúk hülyék.

Neked is ez leszz a véleményed hogyha beülsz az osztályomra egy pl.: ének, technika, vagy fizika óréra, vagy tesire vagy valamelyikre. Az összes egy nagy marha társaság. A fiúk. Idétlenek, és azt hiszik hogy ha zavarják az órát menőbbek. Hát én nagyra értkéleném ha befognák xD

2010. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző. Nos. Én még 12 vagyok de májusban 13. De most komolyan? Engem nem érdekelnek. nem vagyok kitűnő tanuló, 4-es 5-ös, de van olyan osztálytársam (oké tőle nem vártam mást, ő olyan egyedi a saját stílusával, jó beszólásai vannak és lány, nem sminkeli magát és műveltebbekhez tartozik (zongorázik) és ilyenek) le stréberezett. Csak mert bolondok napján nem akartam bele menni, egy olyan hülyeségért amiért az egész osaztály osztályfőnökit kaphatott volna...
2010. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Elmondom , h én milyen vagyok (11 L):

1. Nem csókolóztam , nem volt pasim ( hála istennek)

2. Nem a rózsaszín (pláne nem a világos) a kedvenc színem.

3. Persze szűz vagyok

4. Rosszul vagyok a nyálas dolgoktól

5. Azért szeretem a divatos cuccokat , de nem viszem túlzásba.

Ennyi.

2010. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

15 éves wagyok

eléggé zavar az ,hogy mindeki befbe meg ilynhelyekre jár mikor jobban tenné hogyha tanulna

még szűz vagyok.

volt már fiúm .nem túl komoly.és csókolóztunk.ebben még nincs semmi fura

de az hogy vannak olyanok akik 14-15 évesen már 4-5 fiúval voltak az teljesen furcsa nekem

de é

2010. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nem mindenki ilyen:)
2010. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!