Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért ilyen ez a generáció?...

Miért ilyen ez a generáció? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is leszólna; tudok róla, hogy kb.28 ilyen jellegű kérdés íródott a www.gyakorikerdesek.hu-ra csak ebben a hónapban, de mivel még a mai napig nem kaptam konkrét, kielégítő választ erre a kérdésre, úgy döntöttem, hogy én is felteszem.

Nos, gondolom sejtitek, hogy mire céloztam a kérdéssel...De azért a gyengébbek kedvéért elárulom, mire gondolok:

1.Ha egy gyereknek 12 éves koráig nem volt min.3-4 pasija/csaja, az már cikinek számít.

2.Gáz az, ha valaki már betöltötte a 10-et és még nem smárolt.

3.A mai tinédzserek (most tinédzserek alatt a 11-17 éves korosztályt értjük) körében már az is "gáz", ha 14 évesen még szűz vagy.

4.Valaki már 11-13 éves korában elveszíti a szüzességét.

5.A mai tinédzserek körében egyre inkább természetessé válik a ferde hajlam, illetve a homo,-és biszexális szokások (pl.utánozzá a leszbikus szecet, azonos neműekkel csókolóznak, szó szerint nyalják egymást).

6.Szinte mindenki a divatot követi, vagyis (lányoknál)rózsaszín csőnadrág, fekete-"pink" kockás, illetve mintás szerkó, fekete szemceruza + szájfény (esetéeg szempillaspirál)...A beszédet és gépelést tekintve viszont ott van a "puszcsy-szercsy", "szeriii!!!^^", "liw-láw-low-love<3", stb.

Erről nektek mi a véleményetek?

(Csak ÉRTELMES és KULTÚRÁLT emberek írjanak!)

Ui:Én is tizenéves vagyok.


2010. ápr. 16. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
meg nem is teljesen a gyerek a hibás (11,12,13 éveseknél) hanem a szülők. Akármilyen idiótának lehet gyereke :S
2010. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Kérdező!Én vagyok a 18:57-es,és én jún.4-én lettem 13:)Amúgy vicces lett volna,ha pont az osztálytársamnak válaszoltam volna!:D:D:D:D:D:)
2010. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!