Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért lett a 21. századra...

Miért lett a 21. századra divat az ivászat?

Figyelt kérdés
Igen, tudom az emberek mindig is ittak, de szerintem ilyen méreteket még nem öltött az alkoholizálás, mint manapság. Én úgy vagyok vele, hogy az alkohol a legkárosabb drog, nála még a cigi is jobb. Régebben például a 20. század elején úgy tudom többen dohányzottak mint ittak a világon.

2016. szept. 10. 12:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%

00:39, mert gondolom az általános iskolán és a plázán kívül máshova nem jársz. Olyan helyre meg véletlenül se ahol némi tudást is összeszedhetnél...


"Szakember ekkora marhaságot nem mond."


Nekiálljak keresni tudományos munkákat, ahol állítanak ilyet? Tegyük izgisebbé: mindegyik után fizetsz nekem 100 forintot.

Miért is van olyan érzésem, hogy mégiscsak elmegyek a Kanári-szigetekre nyaralni... :$$$$$$$$


A PlanetDeadly már ott megbukott, hogy a dohányt is a drogok közé sorolja. A dohány NEM tudatmódosító szer. Függőséget okoz, ez stimm, de nem tudatmódosít, tehát NEM drog.

Nagyon szívesen utánanézek, fogadhatunk nagy címletekben is, hogyha ketten kiállunk, melyikőnket fogják kiröhögni. Mellesleg a fű pont hogy előszobája a kemény drogoknak, ugyanis a drogoknak van egy csúnya tulajdonságuk: egyre több kell belőle az azonos hatás eléréséhez. Igen, mint az altatóknál. Azaz, egy idő után financiálisan jobban megéri majd a heroin, mint a fű.

2016. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Mojjo ***** válasza:
79%

@21: mondom, olvasgass pubmedet. Igazad van, a random honlapokon vannak ökörségek, de ha megnézed a szövegkörnyezetet, nem bizonyítékként hoztam, hanem arra, hogy mi is az első google találat - ugyanis annak a megnézését te ajánlottad.


"Mellesleg a fű pont hogy előszobája a kemény drogoknak"


Tényleg troll vagy, ezzel lebuktattad magad. Ugyanis épp azzal próbálod hergelni az embereket - sikerrel -, hogy márpedig a fű a legkeményebb drog, de itt nem figyeltél, és kibukott, hogy te sem tartod annak. Kár a show-ért.

2016. szept. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
22%

Informedet, Webbeteget és szakmai oldalakat szoktam nézni, igen, külföldit is. De úgyis mindegy, mit linkelek, hisz ti jobban "átlátjátok a dolgokat".


Ha szerinted troll vagyok, keress rá a kapudrog-elméletre. Azt meg sehol nem írtam, hogy a fű a legerősebb drog, hanem azt, hogy a 10 legveszélyesebb közt van, és az alkoholnál mindenképp veszélyesebb. A többi bullshitet csak te akarod a számba adni, nem sok sikerrel.

2016. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Mojjo ***** válasza:
75%

@23: valóban nem legerősebbet írtál, hanem legveszélyesebbet. Idézném:


"Egyébként a top 10-es lista szerint a marihuána a legveszélyesebb, az alkohol a 6. helyet kapta."

2016. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
26%
Aszerint a lista szerint az első helyen áll, tehát szerinte a legveszélyesebb. Egyébként meg nem azt állítottad, hogy az a lista hiteltelen? Akkor most mégsem az? :D
2016. szept. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Mojjo ***** válasza:
75%
@25: nem, azon a listán fent sincs. Egyébként semmi nem utal arra a hozzászólásomban, hogy most már nagykbb hitelt adnék neki. Olvass figyelmesebben.
2016. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
64%

"A PlanetDeadly már ott megbukott, hogy a dohányt is a drogok közé sorolja. A dohány NEM tudatmódosító szer. "


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Kész, istenkém, dedó :D Nekünk ezeket kb. általános negyedikben elmagyarázták, vagy még előbb, ez meg itt áll mint egy falhoz vert lóf..sz és nyomja a magáét :D Ilyen nincs és mégis van :D


Gyerekek, ne sajnáljátok már tőle a mínuszt, akarom nézni ahogy pörög lefele a százaléka :D

2016. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Wadmalac ***** válasza:
92%
Úgy látom, eredeti kérdéshez itt már nem érdemes hozzászólni.
2016. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
22%

"Kész, istenkém, dedó :D Nekünk ezeket kb. általános negyedikben elmagyarázták, vagy még előbb, ez meg itt áll mint egy falhoz vert lóf..sz és nyomja a magáét :D Ilyen nincs és mégis van :D "


Az igen, ezt nevezem hihetetlen magasságokba szárnyaló komplex dömdödömi érvrendszernek! Mennyit gondolkoztál ezen amíg kiszenvedted magadól?

Általános negyedikben még messze nincs kémia, de láthatóan amúgyis túl ostoba vagy ahhoz, amit kémiaórán tanítanak, szóval a 8 faiskoláddal nemcsodálom hogy nem tudod megérteni amit írok. Megpróbálok a te szinteden érvelni akkor:

:DDDDDDD

:DDDDDDDDDD

És végül: :DDDDDDDD


A dohány nem tartalmaz hallucinogén vegyületet, tehát nem tudatmódosító szer, úgyhogy ezt bebuktad, apám. Hozzak egy vödör jeget, vagy megbirkózol még egymagad ekkora égéssel?

A mínuszt természetesen gerincből toltam is rád.

2016. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
56%

Isten báránya... Nikotin van a dohányban, ami egy pszichoaktív szer, ergó a dohány drog természetesen, úgy mint az alkohol, a marihuána, a koffein stb. Attól mert a média szóhasználata arra utal, hogy drog csak az lehet amit koszos, lecsúszott emberek lőnek be maguknak tűvel, még nem ez az igazság.


Olvass:


[link]


[link]


[link] f%C3%BCgg%C5%91s%C3%A9g


Ha szerinted a nikotin nem drog, akkor a speed sem az, meg a kokain sem, meg az ecstasy és még egy csomó más sem. Ezeknek mind ugyan az a hatása, csak természetesen a koffeinnak és a nikotinnak normál fogyasztási körülmények között sokkal enyhébb a pörgető hatása mint a speedé.

2016. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!