Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen enzimek bontják le a...

Milyen enzimek bontják le a gyomorba kerülő nyers vért?

Figyelt kérdés
Mennyire emészthető a vér? Lebomlik, vagy kiürül ahogy van?

2019. okt. 1. 21:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Valaki igyon vért és dokumentálja a következményeit, mert addig nem hiszem el!"


Elötted a lehetöség!

2019. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Valaki igyon vért és dokumentálja a következményeit, mert addig nem hiszem el!"


Az nem elég, ha eszek pörkölt vért több decinyi mennyiségből?

Azt már kitapasztaltam.

Feketét szarok tőle, de ha gondolod legközelebb postaköltségért küldök belőle mintát neked.

2019. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nekem az is elég ha megérted mi a különbség a nyers vér, meg a pörköltvér között. Segítek: utóbbi nem nyers. És most, nézz fel a kérdésre! Köszönöm!


Recept: "A hagymát vékony szeletekre vágva forró zsiradékban megfonnyasztjuk. Hozzáadjuk a kockára vágott alvadt vért, megsózzuk, ízlés szerint borssal vagy paprikával ízesitjük, és kevergetve 6-8 percig sütjük. Burgonyával, savanyúsággal tálaljuk."


Gondolkodtál már rajta miért szarsz feketét ha a vért mind egy szálig megemésztetted? Sok tejfölt eszel fehér lesz, a fantától meg citromsárga? Küldesz mintát neked is szívesen dedikálom a dobozát 3745Ft-ért, + pktsg.


Én már elég sok vérhányást láttam ahhoz, hogy joggal feltételezzem a nyers vérből egyszerre 2-3 dl, nem marad meg az ember gyomrában. Sajnos egy kísérlet nem is lenne elég hozzá. De egy olyan kísérletet is megnéznék ahol #22 minden héten másik, egyféle színű ételeket eszik, és színsorrendbe rakja a végtermékeit!

2019. okt. 3. 13:41
 24/26 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy a gyomorba került vérnek csak töredéke kerül kihányásra?
2019. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Vastartalmú élelmiszerek az emésztés során feketére szinezik a székletet, és mindegy, hogy vér, spenót, máj vagy egyéb, a lényeg a magas vastartalom.
2019. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

# 25/


jajj

majd mindjárt jön a kérdező, hogy akkor igyál meg 3 deci májat nyersen

2019. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!