Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Alvin Hudson és Rex Nelson...

Alvin Hudson és Rex Nelson "Útban a modern fizikához" című könyvéből miért nincs megvásárolható példány?

Figyelt kérdés
Megnéztem több antikvárium weboldalán a könyvet, azonban mindenütt csak előjegyezni lehet, vásárolható példány nincs belőle. Úgy hallottam hasznos, alapos, jó könyv – emiatt furcsállom, hogy nem nyomtak belőle annyit magyar nyelven, hogy lehessen belőle találni megvehető példányt.

#könyv #fizika #tudás #Alvin Hudson #Útban a modern fizikához #Rex Nelson
2020. jan. 29. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj kérdező, a tudomány sincs ingyen hogy hozzájuss. Ha egyetemista vagy, majd az évek alatt begyűjtöd a szakirodalmakat. Így volt ez régen is, és most is. Sőt sokminden van, ami nincs is online, csak papíralapon vagy könyvtárban. Majd kigazdálkodod valahogy, ahogy mások is.
2020. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11: Nem azzal van bajom, hogy nincs ingyen. Azzal van bajom, hogy nehezen és ideiglenesen hozzáférhető.
2020. febr. 12. 16:08
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha már fizetek valamiért kisebb vagyont, akkor nem akarom kölcsönbe kapni pár hétre, ami édeskevés a maradéktalan és megfelelő feldolgozáshoz.
2020. febr. 12. 16:10
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudnék mondani jónéhány, számomra igen hasznos szakirodalmat, amiket sajnos nem tudtam beszerezni sok év alatt sem, pedig rengeteg antikváriumot is bejártam már személyesen még annakidején. Van sok jó könyv, amit a maga idejében korlátozott darabszámban kiadtak, és bizony nincs utánnyomás. El kell fogadni ezt is, vagy a kiadónál jelezni ha nagy igény van rá, hogy adjanak ki változatlan utánnyomásokat.

Ha kikölcsönzöd a számodra hasznos szakirodalmat, igazából az is egy pótcselekvés, mégha nem is a tied hanem a könyvtáré. Lehet hosszabbítani évekig folyamatosan is, ha arra van szükséged.

2020. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy antikváriumokban érdemes előjegyeztetni is. Bár arra ne számíts hogy rögtön meglesz, igazából szerencse kérdése is. Én volt amire 2-3 évet vártam hogy meglegyen, és volt sok, amire 10+ év után sem jött vételi lehetőség.
2020. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A vaterán árulja most valaki (kicsit drágán, de legalább papír): [link]
2020. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert nincs.
2021. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!