Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A csillagok, melyek ragyognak...

A csillagok, melyek ragyognak az égen, valójában milyen égitestek és miért csak éjszaka ragyognak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es


Az iskolában nem tanultál Németet és Angolt, csak Oroszt.

Én még anno külön foglalkozás keretében tanultam németet, de azt nem az iskolában, hanem kimentünk egy parkba és ott tanított bennünket valaki. Az iskolában olyannyira nem tűrtek meg, hogy még egy üres osztálytermet sem kaptunk a német tanuláshoz.

Az, hogy Angolt ugyanilyen feltételekkel tanítottak e, sajnos nem tudom, de szerintem nem. Az egyik osztálytárs egy amerikai zászló mintázatú pólóban ment be a suliba és a tanár majdnem lerángatta róla, mert, hogy a kapitalistákat nem hordjuk magunkon. Igaz, hogy másnap bement a gyerek apja a suliban és a tanáriban mindenki előtt elmagyarázta a tanárnak, hogy ha a gyerek nem hordhat ilyen ruhát, akkor a tanár alsógatyáját fel fogja húzni a fejéig, mert az alsógatya egyik része a segget kell, hogy takarja.

2020. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-es válasza:

Én pl. általános iskola harmadik osztályában kezdtem németet tanulni, majd ötödiktől jött ehhez az orosz, amit a felső tagozatban mindenkinek kellett tanulni. De ne gondold, hogy aki nem volt jó oroszból, annak utánanézett a titkosrendőrség, hogy nem ellenség-e az illető. Attól tartok sok hülyeség kavarog a fejetekben a Kádár-rendszerről. Mentségetekre legyen mondva nekem is sok téves elképzelésem volt a Horthy-rendszerről fiatal koromban, mert minket meg úgy indoktrinált a propaganda.

2020. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja meg azt is megtanultuk, hogy a népneveket nem kell nagybetűvel írni. A magyarban kegalábbis.
2020. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

13-as, Önnek teljesen igaza van.

A magyarban, meg önnek van teljesen igaza, hát nem igaz?

:)

2020. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!