Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi időt bírna ki az ember...

Mennyi időt bírna ki az ember teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Természetesen ép ésszel. Vannak erről kísérletek, dokumentált esetek?

Tehát mindene meg lenne az embernek, kaja, biztonság, nyugalom, szórakozás, stb, de nulla társaság. Kutya, macska sem. Egyéni vélemények is érdekelnek, köszönöm!



2020. aug. 6. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
En akar egy egesz eletet is.
2020. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Embere válogatja. A remeték egy életet kibírnak egyedül.
2020. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 striga válasza:
74%
Ember függő. Egy idő után szerintem mindenki megelégelné az egyedüllétet, hiszen társas lények vagyunk.
2020. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Hosszútávon mindenképpen káros mentálisan. Aki évekig egyedül van (pl. remeték), ő is megsínyli, csak olyan szinten, hogy már nincs is tudatában, észre sem veszi, hogy lassan elveszíti a kapcsolatot a valósággal.

+

[link]

2020. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha szórakozásba beletartozik az internet is, akkor bármeddig!
2020. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
#4: Elolvastam a linket. Nem releváns a kérdéssel kapcsolatban, mert ebben a kísérletben egy barlangba költözött az emberünk és a fő probléma a napfény hiánya és az alacsony hőmérséklet volt. A kérdező viszont hétköznapi körülményekben élne, csak éppen elszigetelten.
2020. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

A legjobban a kutya hiányozna.

Ha az van, meg az internet, akkor sokáig ellennék.

Viszont mivel a munkám "egyemberes" , többször észrevettem már, hogy magamban beszélek.

Szerintem nem vagyok vele egyedül.

2020. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Az a lényeg, hogy az interneten több névvel is regisztrálni tudjak valahová, akkor jól elbeszélgetek magammal.

:)

2020. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
A tökéletes társas elszigeteltség olyan helyzetet jelent, amit nagyon nehéz rendesen elképzelni, és hacsak nem valami rendkívüli kényszerhelyzet szülte, szerintem a nagyon nagy többség előbb-utóbb feladná (olyanok is, akik nem gondolnák magukról).
2020. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A remeték egy életet kibírnak egyedül."

MIUTÁN felnevelték őket, és elérték a középkort.

2020. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!