Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Parabola antenna elé biztonság...

Parabola antenna elé biztonságos állni?

Figyelt kérdés
Mármint a nagy fehér kerek tárcsa ami befogja a tv sugárzást. Ez nem okoz sugár betegséget vagy valamit?

2020. aug. 21. 19:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem okoz neked, viszont Te takarhatod a jelet és zajos lesz a kép vagy el is megy.
2020. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól lehet maximum bajod, hogy leesel róla és összetöröd magad.
2020. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
10%
Ha éppen a fókuszpontban állsz, az szerintem nem egészséges.
2020. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, kedves Kérdező, attól függ!


Venni akarod az adást, vagy sugározni?

2020. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. (Gondolom egyik lepontozó se vállalja, hogy rajta kipróbáljuk, ezért nem is fecsérlem inkább a szót.)
2020. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Alex Fly ***** válasza:
100%

Maximum rád dől és agyoncsap...

Komolyra fordítva a szót: szerinted az adott műholdat érdekli, hogy éppen.hol van vevőantenna? Egy területre sugároz, azon belül az antenna előtt is pontosan ugyanakkora sugárzásnak vagy kitéve, mint mellette 2 méterrel vagy akár egy várossal arrébb...

Ja és ez nem csak a műholdas adások esetén van így, hanem a földi BC esetében is...

2020. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Igen, ha onnan fúj a szél és az antenna jól rögzítve van. Továbbá ha nagyon soká álldogálsz ott, mert elfáradsz. Egyébként érdektelen. Hogy miért, mások leírták.
2020. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

@5 Én kipróbálnám. (Ha fizetnél érte annyit, ami megérne 1munkanapnyi kiesést, a benzinköltséget, és erre pluszban a fogadási díjat, ha nem halok meg.)

És tudod miért? Mert odafigyeltem középiskolában. (Na meg egyetemen,

de ez lényegtelen)

2020. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Azért egy munkanap kiesés, az túlzás, nem kell 8 órát állnod az antenna előtt és nem is kell munkaidőben. De egyébként hajlandó vagyok fizetni, csak nem írom ide mennyit, mert törlik.
2020. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: nem lenne egyszerűbb elolvasnod a 6-os választ, és utánanézni az ionizáló sugárzásoknak a neten? De az is komolyan érdekel, hogy eddig min akadtál fenn.
2020. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!