Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen érzés lehet meghalni?

LakatosAnonymus kérdése:

Milyen érzés lehet meghalni?

Figyelt kérdés
Csak a meghalás pillanatára vagyok kíváncsi, és lehetőleg olyan személyektől, akiknek hivatalos tapasztalatuk is van a témában (pl. ujraélesztes, más csodával határos folyamat).

2020. szept. 9. 00:24
1 2 3 4
 21/33 Wadmalac ***** válasza:
100%
Még az sem biztos, hogy valóban átélték, amire emlékeznek, lehet, hogy csak az agy agóniájában képződött emlékkép.
2021. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%

#13#:


"#12#


Bár meg sem szólaltál volna..."


Bizonyára te még nem haltál meg és nem is voltál klinikai halál állapotában! Akkor viszont nem értem, hogy miért "fikázol" és szolsz, oltasz le olyat, aki már igen. Neked sem fogalmad, sem tapasztalotod nincs róla, akkor ne is irtál volna, maximum annyit, hogy én még nem éltem meg és át, nincs tapasztalatom.... de ne azt és olyat, hogy: "Bár meg sem szólaltál volna...".


Ez részedről egy szegénységi bizonyitvány!

2021. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%

A klinikai halál létállapotát, mindez idáig nem sikerült megcáfolni, sem tudományos alapokra épitve megmagyarázni, ugyanis a sok-sok több ezer beszámoló alapján olyan bizonyságok és beszámolók léteznek és láttak napvilágot, melyek igazolt tények és a testen kivül törént megtapasztalások alapján utolag igazolt.


Tehát minden azt igazolja, hogy az illető meghalt, mégis a meghalt illető pontos leirást ad az addigi körülötte történt eseményekről. (ami gyakorlatilag lehetetlen) ha csak nem valójában megtörtént és igaz, amit a visszatért halott mondott és elmesélt.

2021. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Wadmalac ***** válasza:
100%

#22:

Gondolom a tapasztalatodhoz körített vallásos rész volt a baja, amit, bármit is éltél meg, semmi nem igazol tudományosan.

A te hited nem ide való téma.

2021. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"És akkor mi van?


Egyrészt nem biztos, hogy mindenre.


Másrészt meg? Mit változtat ez, vagy mit jelent ez neked?"



Te akartad bizonygatni, hogy a klinikai halált átélt emberek nem érzik az igazi halál pillanatait. Viszont volt, aki igen. Na ilyenkor mi van? Füstbe szállt az érved.

"És akkor mi van?"

2021. máj. 21. 17:07
 26/33 anonim ***** válasza:
25%

"Te akartad bizonygatni, hogy a klinikai halált átélt emberek nem érzik az igazi halál pillanatait."

Ez annyira egyértelmű, hogy bizonyítani se kell.


"Viszont volt, aki igen."

Na, EZT kellene bizonyítanod.

2021. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

#26


"Viszont volt, aki igen."

Ez az, ami annyira egyértelmű, hogy bizonyítani sem kell. :)))


"Te akartad bizonygatni, hogy a klinikai halált átélt emberek nem érzik az igazi halál pillanatait."

Bizonyíts hamarabb te, a te feltételezésed volt hamarabb...

2021. máj. 21. 19:47
 28/33 anonim válasza:
100%
Én 15 éves koromban éltem át klinikai halált. Ha szeretnéd akkor mesélek róla bővebben.
2022. ápr. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
58%

"a te feltételezésed volt hamarabb"

Ez nem feltételezés.

Akit az igazi halál elér, az már nem jön vissza.

A halálközeli élmények azok életjelenségek.

2022. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

29-es: Nagyon tévedsz, hogy a halálközeli élmények azok életjelenségek...


Éltem át klinikai halált szóval tudom miről beszélek. Ha gondolod röviden elmondom, hogy mit tapasztaltam és mondj rá olyan érvet ami meggyőz.

2022. ápr. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!