Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen érzés lehet meghalni?

LakatosAnonymus kérdése:

Milyen érzés lehet meghalni?

Figyelt kérdés
Csak a meghalás pillanatára vagyok kíváncsi, és lehetőleg olyan személyektől, akiknek hivatalos tapasztalatuk is van a témában (pl. ujraélesztes, más csodával határos folyamat).

2020. szept. 9. 00:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ha ezt nem érted, akkor gondold át még egyszer.

Írd le az élményeidet, de azok valószínűleg nem bizonyítékok.

Hasonló élményem nekem is volt, és az sem bizonyíték.

2022. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%

Szerintem csak egyszerűen vége, mint amikor elalszok.

Többé nincs tovább. Nem tudsz semmiről.

Kb mint egy állat.

Valójában mi is állatok vagyunk, csak nagyobb az agyunk így okosabbak vagyunk és több dologra vagyunk képesek.

A testünk ugyan olyan mint egy állaté.

dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nos az ember lelke, tudati létállapota örök. Örökkévalóságra van teremtve. A test halál alkalmával az emberi lélek, tudati létállapot nem szűnik meg létezni, egyszerűen csak kilép a testéből, elhagyja a testét és átlép egy magasabb dimenziós világba. Aztán utána, hogy kivel mi lesz az megint egy más kérdés.


Mindenki volt már beteg. Gyulladásban magas lázban és fájdalomban nyomtuk az ágyat a kínokban. A lelkünk, ha marad a testben akkor lassan felgyógyulunk és visszanyerjük a testi erőnket. Azonban, ha a betegség végső stádiumú, akkor a halál beálltával a lélek megszabadul, kilép és elhagyja a testét. Felszabadul, megszabadul, megkönnyebbül, a testi szenvedés megszűnik. Kívülállóként szemléli a cselekményeket. Az, hogy utána mi lesz, ki hova kerül az megint egy más kérdés.

jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!