Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen alapon állítják a...

Milyen alapon állítják a tudósok, hogy a Föld gömbölyű?

Figyelt kérdés
Ehhez minimum az kéne, hogy definiálják a gömb fogalmát. De ezt nem tudják megtenni, hiszen a gömb definiálásához kellenek olyan alapfogalmak, mint pont, egyenes, stb. Az alapfogalmak meg olyan dolgok, amiket az egyes emberek esetleg máshogy fognak fel.
2020. nov. 18. 18:09
 201/211 sadam87 ***** válasza:
100%

#200

Én ugyan nem, te arcoskodtál, hogy megoldasz bármilyen feladatot, aztán sikerült rekord sebességgel egy rossz megoldást adnod. (Persze végülis mondhatjuk, hogy a rossz megoldás is megoldás...)

Amúgy mitötrént, letiltották az előző fiókodat? :D

2021. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/211 anonim ***** válasza:
6%
Te meg rossz megoldást SE adtál. Ez matekversenyeknél is 0 pont, míg egy rossz megoldás érhet részpontokat.
2021. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/211 sadam87 ***** válasza:
88%

#202

Sajnos megint sikerült hazudnod egy jót. Egyetlen kérdésedet és hozzászóládosdat sem jelentettem (pedig bőven volt indokolt). De ha továbbra sem szállsz le rólam, akkor fogom.

#203

Ez igaz. De akkor adnak részpontokat, ha van levezetés, amit ugye te nem adtál. Na arra akkor sem adnak pontot matekversenyen, ha egyébként jó a válasz.

Amúgy valóban nem adtam megoldást, nem is tudok (nem is állítottam ilyet). De én kicsivel is beérem: legalább a te válaszodról le tudtam vezetni, hogy hibás (amit ugye nekde nem nagyon sikerült belátnod).

2021. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/211 Tevenyereggyarto ***** válasza:
91%

Ez még mindig az “annak van igaza aki hamarább válaszol” kérdés, ugye? Ez gondolom a stréber verziója az “annak van igaza aki nagyobbat üt”-nek.

Kérdező én sem jelentettelek de azért illene elgondolkodni ,hogy mi kell ahoz ,hogy töröljék a profilod, lásd: sok más náladnál rosszabb trollt sem törölnek, téged mégis.

2021. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/211 anonim ***** válasza:
22%
Te meg egy általános iskolai feladatot se tudtál megoldani, én meg igen.
2021. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/211 anonim ***** válasza:
6%

#205

Nem mindegy? Úgyis újra regisztrálok ha kitörölnek. Amúgy pedig én vagyok az egyetlen itt, aki tudományos érveket hoz az állítása mellett, míg ti csak vagdalkoztok.

2021. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/211 anonim ***** válasza:
93%
207: Légyszíves mutass egy tudományos érvet ami igaz és nem agyatlanság amit ebben, vagy bármely általad feltett provikatív kérdésben szerepel? Én eddig egyetlen egy tudományos érvet nem láttam általad leírva.
2021. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/211 sadam87 ***** válasza:
91%

#206

Ez sajnos nem igaz.


#207

XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Na jól van, további jó szórkazoást.

2021. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/211 anonim ***** válasza:
9%

#208

Például zöld keretben fent a kérdésnél. Továbbra sincs semmilyen tudományos alapja, hogy a matematikai távolság fogalom és a mi távolságelképzelésünk közé egyenlőségjelet tegyünk. Ezáltal tulajdonképpen arra mondhatják a fizikusok, hogy gömb, amire akarják.

2021. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/211 anonim ***** válasza:
0%
(Megmondtam.)
2021. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!