Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a bizonyíték rá, hogy az...

Mi a bizonyíték rá, hogy az 5G nem káros?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
6%
A hivatalos álláspont nyilvánvalóan azt mondja hogy nem káros. De a valóság az más...
2021. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:

"Miért hasonlítod az 5G technológiát ismeretlen vegyszerekhez? Szerinted ugyanaz a kettő? De válaszolok a kérdésedre: megkérdezném, hogy mi az, majd rákeresnék a neten, hogy valóban veszélyes-e, nem állítanék egyből valótlant."


És ha nem válaszol? És ha azt mond, amit akar?

2021. ápr. 4. 12:38
 13/87 anonim ***** válasza:
86%

14

És van bizonyítékod?

2021. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
100%

15

Akkor felkeresem az adott állami szervet, ami ezzel foglalkozik. Tedd te is ugyanezt az 5G-vel! Meglepő választ fogsz kapni. :)

2021. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:

#17

De miért keresed fel, ha eleve nem veszélyes, amíg nincs bebizonyítva?

2021. ápr. 4. 12:39
 16/87 anonim ***** válasza:
90%

Mindig az van bizonyítási kényszerben, aki állít valamit.

Ha te azt állítod, hogy a szomszéd vegyi hulladéka káros, akkor azt neked kell bizonyítanod.

Mondjuk ez pont egy idióta példa, mert a városok helyi hatáskörben IS rendelkeznek a hulladéktárolásról, szóval ha valamelyik rendeletnek ellentmond a szomszéd szemete, akkor azt jelezni kell -mondjuk- a jegyzőnél, aki hivatalból intézkedik az ügyben, és akkor neked nem kell semmit bizonyítanod (legfeljebb fényképekkel, hogy itt és itt láttál a szomszéd udvaron sugárveszély-jelöléses hordókat).

Az 5G esetén azt állítod, hogy azért veszélyes, mert nem tudod, hogy az mi. Hogyan állíthatsz bármiről valamit, amiről semmit sem tudsz?

2021. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 A kérdező kommentje:

"Mindig az van bizonyítási kényszerben, aki állít valamit.


Ha te azt állítod, hogy a szomszéd vegyi hulladéka káros, akkor azt neked kell bizonyítanod."


Erre mondtam, hogy akkor viselje el a szemetet, vagy bizonyítsa be, hogy veszélyes. De nem ezt teszi; ő az állami szervhez rohangászik és mástól várja el, hogy bebizonyítsák, amit neki kéne.

2021. ápr. 4. 12:43
 18/87 A kérdező kommentje:

"Senki sem állított ilyet. Én annyit mondtam, hogy csak azért nem lesz veszélyes, mert nem ismered. Értelmezés nuku?"


Így van, ahogy a szomszéd kertben lévő szemét se lesz attól veszélyes, mert nem ismered.

2021. ápr. 4. 12:44
 19/87 A kérdező kommentje:

"Az ilyen érvek alatt mindenki meghajlik!"


Már bocs, de én a szomszéd kertjéről beszéltem, majd te átköltötted a saját kertedre.

2021. ápr. 4. 12:46
 20/87 anonim ***** válasza:
16%
Ez olyan magasröptű eszmecsere, hogy nem érdemes beleszólni. Ezen túl, az olyan kijelentések, mint "az 5G káros!", "az 5G nem káros!" garantáltan hibásak. Az 5G egy hatás. Ha csupa egyforma embert érint, akkor az egyik állítás igaz, másik hamis. De minden ember más, a körülményei is, tehát mindig lesz olyan ember, amelyre az első, meg olyan, amelyre a második állítás igaz. Emellett az már lényegtelen, hogy mindkét esetre tudok konkrét személyt.
2021. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!