Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Volt már olyan, hogy a nem...

Volt már olyan, hogy a nem szakmabeliek jobban tudjanak valamit a szakmabeliektől? Ha nem, akkor az oltásellenesek miből gondolják, hogy igazuk van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 08:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
48%
50-es vagyok, es ők 1. Oltás után voltak köztük sok astra-s. Szörnyű volt látni, hogy nem volt ilyen osztályon sikerélmény, szóval ismétlem nem vírustagadó vagyok
2021. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

#50

Január és Április között 273 ember halálozott el úgy, hogy megkapta mindkét vakcináját, miközben összesen 16.000 ember halt meg ebben az időszakban. Ez 1,7%, közelébe nincs a 60%-nak.

2021. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%

#51

Ha első oltás utániak voltak, az más, de ezt a 60%-ot nem hiszem el. Akkoriban be volt oltva 1 vakcinával a lakosság kb 30%-a és ebből összejött volna 60%, mintha az oltás rontaná a túlélés esélyeit?

2021. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
13%
Én az osztályról beszélek h 60%-a volt az, és nem megyei szintű kórház. De ezért mondom csak, hogy azért láttam dolgokat, előző évek dokumentációját láttam ehhez képest, szóval szerintem meg egyáltalán nem igazságos hogy raeroszakoljunk valamit emberekre ami még nem is kiforrt dolog, és végképp nem kell ezért senkit megkövezni ha nem kér belőle
2021. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 Mojjo ***** válasza:
76%
Legalább a legtöbb oltásellenes nyílt sisakkal játszik és nem adja ki magát egészségügyisnek és kamuzik ekkorákat. Undorító alja egy dolog ilyen kamukkal "nem vagyok ám vírusellenes" szöveggel emberéleteket veszélyeztetni. Kedves névtelen kamugép, legyél szíves takarodj el innen, ha nem nagy kérés. És nem, nem kell, hogy gyere a műfelháborodás meg az újabb adag kamu. Köszi!
2021. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
28%
Kedves névvel rendelkező “Mojjo”! Pont az ilyenekről beszélek mint te (ennél a proli stílusnál nem sikerült tovább jutni). Na pont te ne szólj meg senkit, hogy oltakozik vagy sem. Nem adom ki magam másnak, a tapasztalatom osztottam meg, és szerintem senkit nem kell aszerint megítélni hogy oltat vagy sem, minden értenek két oldala van
2021. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
81%
*érmének
2021. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 Mojjo ***** válasza:
76%
@56: Persze, hogyne... komolyan takarodj a fenébe légyszíves. Emberek életével játszol a kamuiddal, te agyatlan.
2021. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 Mojjo ***** válasza:
76%
Eleve mélyen megvetem a hazug embereket, de aki még emberéleteket is veszélyeztet ezzel, az az emberiség legalja.
2021. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
10%
Oké, fanatikussal van dolgunk. Ennyi erővel te meg egészséges embereket veszélyeztetsz. De nincs baj azzal hogy hirdeted az igét, viszont más döntését ne ítéld el. Es ezzel jó éjszakát kívánok :)
2021. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!