Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor nekem hány oltást...

Most akkor nekem hány oltást kellene felvennem?

Figyelt kérdés

Én eddig nem oltattam, de most olvasom, hogy a két oltás semmit nem ér.

Akkor miért nem elég nekem 1, miért akarnak háromszor beoltani?

Másrészt van védettségi igazolványom, az antibla bla is stimmel, mégis be akarnak oltani?

Miért?


2022. jan. 14. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Kis barikám, majd csak felnyílik a szemed...vagy nem.
2022. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Azért, mert ez az egész nem a vírusról szól, sosem arról szólt. A World Economic Forum/Világgazdasági fórum/ elindította a Great Reset programot. Ez többek közt abból áll, hogy teljes társadalmi reform és kontroll lesz. A kártyához kötött emberi jogok a terv része.


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem az oltás száma a lényeg, hanem hogy mikor kaptad: a védőoltás után 1 hónappal alakul ki védettség, ami kb 4 hónapig tart. Tehát ma az orvosi ajánlás szerint 4-5 havonta ajánlott 1 oltás.
2022. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Jajjj, de sokan élnek még sötétben.. Szerintetek az alig 2% halálozási rátájú járvány miatt van a kártya meg minden korlátozás?? 🤦‍♀️
2022. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintetek az alig 2% halálozási rátájú járvány miatt van a kártya meg minden korlátozás??"

Nem, hanem hogy ne legyen az adott vírus miatti megbetegedés, és az összes többi orvosi ellátást igénylő betegség halálozási rátája is sokkal magasabb. Mert ez a vége annak, ha egyszerre túl sok fertőzött telíti el az egészségügyet.

2022. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Az az egészségügyet, amit többlépcsősen tettek tönkre a járvány alatt? 17 ezer eü-t hagyta el az egészségügyet! Ne viccelj már. Ha tényleg az emberek megmentése lenne a cél, leépítés stb nem lett volna egyáltalán, sőt...

[link]

2022. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

"Ha tényleg az emberek megmentése lenne a cél, leépítés stb nem lett volna egyáltalán, sőt..."

Hogyne lett volna? Ugyanis ha ott maradnak, de oltatlanul, annak is megvan a maga kockázata. Ezt a kockázatot pedig nagyobbnak ítélték, ennyi az egész.

2022. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Családommal átestem a rettegett covidon, oltatlanul. Mint egy megfázás. 😄 86 éves nagymamám is lazán viselte, pedig ő is oltatlan. Azt ugye vágod, hogy nem mindenegybenblog.hu-t linkeltem, hanem egy hivatalos szervezet oldalát? Akár tetszik, akár nem, sajnos ez van és ezért történik minden. A vírus meg mesterséges (a Vuhani laborból származik, Amerika pénzelte a kifejlesztését, utána tudsz járni) naviság azt gondolni, hogy ezek után jót akarnak. Egyébként folynak a vizsgálatok, perek és elég sokminden napvilágot látott, amit 2 perc megtalálni a Google segítségével. Nem is titkolják a dolgot. De jahh, biztos én vagyok a hülye. A figyelem eltereléses módszer nem újdonság, ezt a magyarok is jól tudják. Vedd észre, hogy a vírus mögött mi zajlik.
2022. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

"Családommal átestem a rettegett covidon, oltatlanul. Mint egy megfázás."

Az anekdotikus érvelés egy elég rossz érvelési hiba. Másnak meg rengeteg csalátgaja, ismerőse belehalt, fiatalok is. Szóval egy-egy ember szubjekív tapasztalatának semmi jelentősége nincs.


"A vírus meg mesterséges (a Vuhani laborból származik, Amerika pénzelte a kifejlesztését, utána tudsz járni)"

Legalábbis a konteósok szeretik ezt terjeszteni, de bizonyítani persze nem siekrült...

2022. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi van itt? Tisztára az Egészség > Immunrendszer, fertőzések kategóriában érzem magam, csak a százalékok vannak fordítva :)
2022. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!