Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi fog történni az univerzumma...

Mi fog történni az univerzummal a jövőben? (Légysz részletesen de érthetően)

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
20%

49 mondom IGEN! Járj utána. Olvasd el a könyvet, olvasd el Wheeler előadásait, könyveit. Fizikusok körében ez evidens


"Amúgy elárulnád, hogy amíg nem létezett az ember, cirka 13 milliárd évig, addig ki figyelte az univerzumot?"


Le is van írva egy hurelmélet könyvben minap olvastam. Máshol is kifejéődött élet képzeld el. Azok figyelték

2022. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 Kólauborkával ***** válasza:
86%
Okom: ha érted valaminek a matematikáját, akkor tudsz mesélni róla, viszont ez fordítva nem igaz, hiába tudod a meséjét, a matekhoz hozzá sem tudsz bagózni, pedig az az ami leírja a valóságot (a legjobb közelítéssel) és nem a mese, mesékből még nem épült fel semmi, se ház, se atomerőmű….
2022. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
89%
52 olvasd el a határozatlansági relációt
2022. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
67%

" Máshol is kifejéődött élet "

Azért élvezném, ha egyszerre kettő gondolat is elférne a fejedben.

Eleve, amikor az univerzum elindult, kb. 1 milliárd évig csak hidrogén és hélium létezett.

Abból szerinted hogy fejlődött ki élet?

Az élet a legeslegjobb esetben 10 milliárd éves lehet, a világ már majdnem 14 milliárd éves.


Másrészt: AMÍG az élet elkezdett fejlődni (és még nem élt) - ADDIG ki figyelt???

2022. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
20%

1. Volt más univerzumban is élet, lehet onnan figyeltek


2. élet kifejlődhetett nem biológiai értelemben is. Vannak "értelmes2 gömbvillámok is pl

2022. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
67%

1: Tehát akkor létezik más univerzum is.

- Bizonyíték?

- Elárulnád, hogyan lehet az egyik világból a másikat figyelni?


2: Hidrogénből nem képződik gömbvillám, meg más sem, ami élhetne.

Ezen kívül: bizonyíték erre?


Tudod, most kellene beismerni, hogy csak a hasadra csaptál, és mondtál valamit, de nem gondoltad végig.

De hát ugye egy ezoterikus miért is ismerne be bármit is?

Lassan már ott tartunk, hogy fénylények vagy reptoidok figyelik a világokat, váltott ügyeletben.

2022. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 Kólauborkával ***** válasza:
79%
Ismerem a Heisenberg féle határozatlansági relációt, egyetemen még az alkalmazását is megtanultuk, nem csak kiolvasni…
2022. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 Kólauborkával ***** válasza:
79%
Ráadásul aki olyat ír, hogy kölcsönhatás nélküli megfigyelés, az tanúbizonyságot tett arról, hogy még a mesét SEM érti.
2022. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
25%

56# "Tehát akkor létezik más univerzum is."


-Természetesen. Mit gondoltál? Ismered a sokvilág elméletet? Péárhuzamos univerzumokat? Ugye nem megy a kvantumfizika?


" Bizonyíték?"


-Láttál már olyat a világban amiből csak az az egy volt? Naugye


"Elárulnád, hogyan lehet az egyik világból a másikat figyelni?"


-Nem vagyunk még olyan szinten technikailag


"Hidrogénből nem képződik gömbvillám, meg más sem, ami élhetne."


-Nem volt ősrobbanás. Gondolom ez meglepetés számodra.


"Tudod, most kellene beismerni, hogy csak a hasadra csaptál, és mondtál valamit, de nem gondoltad végig."


-Ennek komoly tudománya van. Nem én találtam ki


"De hát ugye egy ezoterikus miért is ismerne be bármit is?"


-Pataky is elismerte, hogy tévedett a covid nemlétét illetően. Megvan? Nem is vagyok ezotérikus. Ehhez mit szólsz?


"Lassan már ott tartunk, hogy fénylények vagy reptoidok figyelik a világokat, váltott ügyeletben."


-Nem is lőttél mellé...


57# "Ismerem a Heisenberg féle határozatlansági relációt, egyetemen még az alkalmazását is megtanultuk, nem csak kiolvasni…"


-De akkor ezek szerint nem érted, mert akkor nem kérdeznél olyanokat mint korábban....


58# "Ráadásul aki olyat ír, hogy kölcsönhatás nélküli megfigyelés, az tanúbizonyságot tett arról, hogy még a mesét SEM érti."


-Ezen már rég túlhaladott a kvantumfizika. Meg lehet figyelni kölcsönhatás nélkül is. Kíváncsi vagyok tudod-e hogyan...



1fizikus

2022. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 Kólauborkával ***** válasza:
61%

Még jó, hogy csak egy kérdésem volt, az is csak forrást kért. Kvantumzoli, a kvantumfizika nem lépett túl ezen. Te sem érted a kvantumfizikát, csak próbálsz okosnak tűnni, ha értenéd nem gyakorin posztolnál butaságokat, hanem a Fermilabban, vagy a CERN-ben dolgoznál, és nem a gyakoris népet próbálnád arról meggyőzni, hogy mekkora zseni vagy, mert én egy válaszodat se találtam még értelmesnek egy kérdés alatt sem (úgy értem semmi pozitív hozadéka nem volt attól eltekintve, hogy te zseni vagy és mindenki más helikopter), sajnos a kérdéseidről ugyan ez elmondható.


1mérnök.

2022. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!