Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi fog történni az univerzumma...

Mi fog történni az univerzummal a jövőben? (Légysz részletesen de érthetően)

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 Kólauborkával ***** válasza:
60%

Zoli! Van egy ötletem, hogy legalább a gyakoris sorstársak elhigyjék te egy fizikus vagy, komolyan mondom!


Még egyetemi időkben sok diákom volt általánostól egyetemi csoporttársakig, matekot és fizikát korepetáltam bagóért.


Ez álltal van rengeteg sok feladatom, amit a diákjaimra szabtam, ez azért jó nekünk most éppen, mert ha van kedved hozzá, akkor szombat délután csinálhatunk egy "versenyt". Én kiadom a feladatot és fizkusként lenne rá 10perced, hogy a megoldást posztold, a diákjaimnak volt rá 15-20perce is, sőt van akinek 30-at is adtam rá, de gondolom egy fizikustól elvárható, hogy azonnal a megfelelő képletet alkalmazza és ne kelljen visszaellenőrizgetni mindent, ahogy elvártam a diákoktól!


Amennyiben 5/5 feladatra tudsz válaszolni én elhiszem, hogy fizikus vagy (bár a többségéhez elég egy erős középiskolai tanulmány). Mondom ki kell kötnöm, hogy szombaton posztolom neked az első kérdést ide a megbeszélt időben, és 10 perced lesz megcsinálni!


Hidd el, nem a szopatós feladatok ezek, nem szivattam én a diákjaimat, de olyan feladatok, amire a neten nem fogsz megoldást találni, hiszen a szintjükhöz mérten állítottam össze!


Na? kihívás elfogadva?

2022. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!