Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha egy éve kaptam egy pfizer...

Ha egy éve kaptam egy pfizer oltást, akkor még mindíg jelen van a szervezetemben a tüskefehérje?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor van esélyem kiüríteni a szervezetem?
2023. febr. 27. 05:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Az a feherje max. 1 honap alatt lebomlott, miutan kivaltotta az immunvalaszt es a szervezeted megtanulta hogyan keszitsen ellene vedelmet. Ennyi volt a feladata, semmi szukseg 'kiuriteni' vagy 'kivezetni', ezek csak antivaxxer halandzsak.
2023. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
21%
Nincs, ahogy védettséged sincs már. Ha átestél volna a betegségen, vagy ha utána nem oltattad volna be magad, akkor lenne.
2023. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy éve kaptad, akkor kb. elfelejtheted.

Nem hogy tüske nincs már benned, de lassan elfogynak az e miatt készült memóriasejtek is.

Lassan teljesen védtelen leszel ezzel a vírussal szemben.

Úgyhogy inkább ezzel lenne érdemes foglalkoznod, ha jót akarsz!

2023. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Én átestem rajta, csakhogyan már nagyon régóta nem covidról beszélünk, nem így kellene hívni.

Számos mutáns lett ugye és egy oltás nem ellenszere mindnek.

Csak azért van egy oltásom, mert nem volt más választásom.

Látom önök is jól meg lettek félemlítve. Tisztelet a kivételnek.

Védtelen vagyok? A testem saját magát tudja gyógyítani az immunrendszerem segítségével.


Érdekes, hogy a párom megkapta a johnson oltást és aztán covidos lett. A halálán volt. Olyan beteg volt, mint még soha.

Aztán én elkaptam tőle a covidot és meggyógyultam aztán beoltottak engem is. Az ég világon semmi bajom nem volt.


Szóval ezek szerint bármi is van az oltásban már nincs a szervezetemben?

2023. febr. 27. 20:17
 5/37 anonim ***** válasza:
73%

"jól meg lettek félemlítve"

Én nem dicsekednék vele, ha ennyire buta lennék.


"A testem saját magát tudja gyógyítani az immunrendszerem segítségével."

Valóban.

Mint mindenki más is, aki belehalt.

Azért van az oltás, hogy ebből minél kevesebb legyen.


"a párom megkapta a johnson oltást és aztán"

Említette volna valaki, hogy az oltás 100% hatásfokú?


"már nincs a szervezetemben?"

Még hányszor kell leírni, mire megérted?

2023. febr. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hálát adok az égnek, hogy több ezer kilométerre élek az ilyen emberektől, mint ti!

Oltassatok rendszeresen! Úgyse vállalja senki a felelősséget.

Számos ismerősöm belehalt az oltásba, ennyit erről!

2023. márc. 8. 04:25
 7/37 A kérdező kommentje:

Soha soha soha soha soha többet nem megyek vissza Magyarországra.

Mikor ott laktam annyira rossz éjszakáim voltak, hogy éjjel kinyitottam a szemem és nem tudtam mozogni! Nem tudtam aludni!

Gyomor görcsöm van, amikor Magyarországra vagy a magyarokra gondolok. Nem egészséges az egész magyar mentalitás! Az számít kinek milyen van, hogy a másiknak rossz legyen! Ez számít csak! Hogy ne az igazat mondják a szemembe, hanem a szépítést!

Előbb élek bárhol máshol a világon, ahol nem élnek ennyire megkeseredett emberek, mint a magyarok.

Ha pedig ezzel bárki vitázni mer vagy tagadni, akkor szépen lehet menni megnézni egy külföldi és egy magyar videó alatt a kommenteket.

Ég és föld a különbség!

Tisztelet a kívételnek, de a magyar ember szégyellheti magát! Aki bunkó ne csodálkozzon azon, hogy milyen is az élete, mert aki boldog, az nem szól be a másiknak, nem bántja én már csak tudom. Tapasztalom a külföldi ember jóindulatát, hogy mennyire igyekeznek!


Üdvözlettel: egy floridai lakos. 💋

2023. márc. 8. 04:39
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában valóban jobban nevelik az embereket ebben a tekintetben.

Azért a magyarok annyira nem rosszak. Okosabbak például. Kevesebb az oltásrettegő is.

Most is őket kérdezted, ugye.

2023. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Itt senki sem oltat.
2023. márc. 8. 17:07
 10/37 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha bántó voltam, még nekem is van mit tanulnom tőlük. A lényeg, hogy szeretettel kell bánni a másikkal még ha nehéz.
2023. márc. 8. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!