Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha egy éve kaptam egy pfizer...

Ha egy éve kaptam egy pfizer oltást, akkor még mindíg jelen van a szervezetemben a tüskefehérje?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor van esélyem kiüríteni a szervezetem?
2023. febr. 27. 05:15
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Pontosan erről beszélek, a stílus maga az ember. Agresszió nélkül ugye nem megy a válasz adás. Rám vagy mérges azok helyett, akik ezt a döntést hozták és kényszerítettek mindenkit. Egy arctalan kommentelőre. Egyébként szerintem jóval többet tudok az oltás hatásmechanizmusáról, mint itt elég sok ember. Rengeteg orvosi publikációt olvastam ezzel kapcsolatban a mai napig. (Szóval nem nem vagyok konteós és a suliból se lógtam, tudom ezt nehéz lehet megemészteni, hiszen mindenki aki nem akarta beoltatni magát tuti laposföldhívő!!4 ) Orvosokkal, hozzáértő emberekkel is beszéltem erről. Egy véleményen voltak: ez egy megszerkesztett vírus és ez az egész meg volt szervezve. Nem hazudik mindenki, csak egy olyan világban élünk ahol a pénz az úr, az emberek pedig közömbösek. A legtöbben pedig féltették az állasukat. És itt is látható, hogy milyen boszorkány üldözés folyik most is, ha valaki kimondja amit gondol. Arról nem is beszélve, hogy az egész mögött egy propaganda volt és sokan a mai napig nem is értik, hogy mi történt igazából.

Ez a miért nem omlik össze minden… ezekre nem is reagálok, nagyon fiatal lehetsz még mert normálisan érvelni se tudsz. Talán egy nap rájössz arra, hogy nem szivárvány földén élünk. Aztán majd ugyanúgy letagadod magadban, ahogy a többi ember. Nem fogok több választ írni, mert időpazarlásnak tartom.

2023. máj. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"a stílus maga az ember."

Tudományos kérdésekben ez nem számít.


"Agresszió nélkül ugye nem megy a válasz adás."

De. Csak egy idő után az ember elveszti a türelmét a makacs ÉS buta embereknél. Hiába tudom, hogy miért viselkedsz bután.


"Rám vagy mérges"

Még nem. Egyelőre úgy néz ki, csak elmebeli problémák vannak nálad. Azt nem szeretem, ha a helyzet olyan, hogy ezt nem lehet megoldani.


"akik ezt a döntést hozták és kényszerítettek mindenkit"

Nézd meg Amerikát: ott nem kényszerítettek. Terjed is, szépen. Nézz meg más hasonló helyzeteket a történelemből: ahol kényszerítettek, ott lett normális a helyzet. El kellene fogadnod, hogy erről nálad okosabb emberek véleménye alapján döntöttek.

Eleve le kellene fogadnod, hogy léteznek nálad okosabb emberek a témában, akik ráadásul igazat is mondanak.


"szerintem jóval többet tudok az oltás hatásmechanizmusáról, mint itt elég sok ember."

Mégsem eleget, különben nem gondolnád ezt, amit.

Amúgy meg nem igazán értem: ha ez egy szerkesztett vírus lenne, akkor:

1: lett volna ellenszer valakinél, már az elejétől, és ő megvédte volna a sajátjait. Ilyen nem volt, nagyon hosszú ideig.

2: A többi államnak viszont pont ugyanúgy kell akkor is védekezni, mint egy természetes vírusnál! Akkor pontosan mi bajod az oltással?


"Rengeteg orvosi publikációt olvastam ezzel kapcsolatban a mai napig."

És akkor mi van? Ezeket rosszul értelmezted.


"Szóval nem nem vagyok konteós és a suliból se lógtam"

De, konteós vagy, a módszereid miatt. Tudom, ezt nehéz megemészteni, de legalább elgondolkodhatnál rajta.


"ez egy megszerkesztett vírus és ez az egész meg volt szervezve"

Ez egy nagyon durva konteó. Amúgy, ha ilyeneket tudnánk szerkeszteni, ÉS még ráadásul úgy, hogy ez ne legyen nyilvánvaló, akkor nem itt tartana az orvostudomány. Mondjuk ez egyik, amin elgondolkodhatnál.

A másik az, hogy ebből kinek volt komoly haszna? Senkinek.

Volt, aki meglovagolta a helyzetet, de ő is csak utólag.

A harmadik pedig, hogy most már előre jelzik, hogy ilyesmi pár évenként vagy évtizedenként elő fog fordulni.

Akkor viszont minek ilyet még külön meg is szerkeszteni, ha amúgy is lesz? Ezen is elgondolkodhatnál.

Jó, persze, már látom a választ: MIND szerkesztett lesz.

Na, EZ a konteó.


"Arról nem is beszélve, hogy az egész mögött egy propaganda volt"

Valóban.

Az, hogy ne menjen tönkre az ország. Részben a vírus, részben a káosz miatt.

2023. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Hát én csak annyit mondok, hogy Kína az elejétől kezdve tagadta, hogy laborból szabadult volna a vírus. És csak egy összeesküvés elmélet volt. Nemrég pedig Kína nyilatkozott, hogy nem tagadják, hogy laborból szabadult volna ki a vírus.

Szerény véleményem a kezdetektől fogva az volt, hogy ember alkotta dologról van szó.

Nálam szóba sem jöhetett, amit előadtak. Hahaha megettünk valami állatot és így lett a covid.

Nagyon naívnak tartok minden embert aki nem jött rá már a legelején, hogy ember alkotta vírusról van szó.

Na az csak hab a tetején, hogy magától "kiszökik" egy vírus.

2023. jún. 11. 01:33
 34/37 anonim válasza:
42%

Hát kedves 32-es, na pont az ilyeneknek találták ki ezt az oltást, mert látták, hogy ti minden ellenvetés nélkül be fogjátok nyelni.

Neked az sem gyanús,hogy már előre jelzik, hogy bármikor jöhet egy hasonló járvány?! Lehet már javában azon mesterkednek, dehát látják, hogy sok buta birkával sajnos szinte bármit meg lehet etetni majd ezután is. :(

2023. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"már előre jelzik, hogy bármikor jöhet egy hasonló járvány?"

Az aztán nagy előrejelzés, hogy 5 éven belül valamikor.

Se a pontos helyet nem tudják, se azt, hogy mi lesz.

Rengeteg helyen ezrével állnak készenlétben az állati vírusok, és csak idő meg a véletlen kérdése, hogy melyiknek sikerül pont úgy mutálódni, és a megfelelő térségben, és pont akkor, amikor át tud terjedni emberre.

De az sajnos valóban biztos, hogy lesz ilyen.

2023. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
45%

Imi te vagy az? Ez egy biznisz és egyben egy kísérlet volt.

Azon elgondolkoztak már a válaszadók, hogy vajon statisztikailag miért van magyarország minden rossz lista élén és minden jó lista végén?

Az olyan emberek miatt, mint ti. A kérdezőt ptsd kerülgeti, hacsak rátok gondol..azért beszél így.

Undorító nép. Buta pökhendi rosszindulatú gyáva spiclik. Itt nem kellett az oroszok rendet tartsanak, az AVH kéjes örömmel önként tette a dolgát, sőt.

2023. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
45%

Biztos vagyok benne, ha megint előhoznák a verős titkosszolgálatot, az ország több mint fele ujjongva jelentkezne besúgónak!

Nirmális ember tiltakozna itt viszont mindenki helyeselné. Egy kbsztt tanári sztrájkot nem tudnak megszervezni!

Eleinte azért vertetek utasokat a buszon mert nem volt rajtuk maszk, aztán meg azért mert volt! Amit éppen mond a téjvééé, igaz? Manipulálható gonosz birkák! El fogjátok pusztítani egymást!

2023. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!