Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha egy éve kaptam egy pfizer...

Ha egy éve kaptam egy pfizer oltást, akkor még mindíg jelen van a szervezetemben a tüskefehérje?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor van esélyem kiüríteni a szervezetem?
2023. febr. 27. 05:15
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
*is.
2023. márc. 8. 17:10
 12/37 anonim ***** válasza:
91%

"Itt senki sem oltat."

Azért ez túlzás, de valóban: terjed is a betegség szinte akadálytalanul.

Amerikában haltak meg a legtöbben tőle, vagy kaptak maradandó sebet.

De hát ott szabadság van.

Csak mást nem kéne megölni.

2023. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Ez azért van, mert itt élnek a legtöbben a világon, így ez nem meglepő.


[link]


Nem tudom mennyire megbízható forrás, de ez van... Főleg arra mutatnék rá, hogy az a több millió halott azért halt meg, mert a "covid" felerősíti azokat az alapvető betegségeket, amikkel korábban már együtt éltek az emberek. Más betegségben is nagyon nagyon sokan halnak meg évente.


Nekem szikla szilárd immunrendszerem van és még allergiám sincs.

Nem támogatom az oltásokat, mégsem bíztatok senkit, hogy ne oltasson. Ellenkező esetben nektek sem kellene ezt csinálni senkivel.

2023. márc. 9. 22:26
 14/37 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván egy betegségnek - bármelyiknek - olyan hatása is van, hogy legyengül az immunrendszer, és sokkal könnyebb elkapni egy másik betegséget is.

De a Covid nagyon csúnyán tud rongálni szinte minden szervben, például az agyban is. Ez nem zavar téged?

Olyan nincs, hogy "sziklaszilárd immunrendszer".

Volt olyan, Amerikában, aki szinte tünetmentesen átment az első Covid fertőzésen, és a második variánsba később belehalt.

Veled is előfordulhat ilyen, bár tényleg kicsi a valószínűsége.

De az oltás 99%, hogy használni fog neked.

Akkor szerinted érdemes?

És érdemes ilyen hülyeségeken töprengeni, hogy egy évvel később, amikor már nyoma nincs benned, miféle károkat okozhat az oltás?

Semmit.

De a vírus az még 2 évvel később is okozhat károkat, erről már hallottál?

2023. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
34%
#14 A post-covid egy legenda. Minden betegségre ráfogják, ami covid után jelentkezik, anélkül, hogy egyáltalán vizsgálnák, van-e bármi köze hozzá. Az mRNS vakcináknak viszont bizonyítottan vannak súlyos, néha halálos mellékhatásaik, lásd fentebb.
2023. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Na, még egy álhírterjesztő.
2023. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
65%
A jóisten áldjon már meg titeket, menjetek már be egy Facebookos poszt covid csoportba, és győződjetek meg a saját szemetekkel arról, hogy sajnos igenis létezik a poszt covid jelenség! Érdekes, hogy pl. nekem is mindenféle bajaim kijöttek a covid fertőzés utáni hetekben, hónapokban. Miért nem előtte jöttek ki?! A tüskefehérje pedig nem megy ki magától a szervezetből, sőt képes szaporítani is magát, ezért is ilyen sok az oltás utáni megbetegedés, és a poszt covid tünetek sokasága covid fertőzés után. Persze aki a tv-ben nyilatkozó vírus-szakártóknak hisz inkább, és nem a saját szemének, ill. azoknak, akik személyesen is átélik ezeket a covid utáni panaszokat, azoknak hiába is ír az ember bármit... :/
2023. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"sőt képes szaporítani is magát"

Azt csak a vírus tudja.

A mRNS az legyártja a megfelelő mennyiségű fehérjét, aztán vége. Az nem szaporodik.

Annyi előnye van, hogy saját magánál sokkal többet gyárt.

2023. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Nincs olyan, hogy 100%-os immunrendszer? What? Soha nem voltam beteg, csak saját hibámból fáztam meg évente egyszer, mert nem öltöztem fel rendesen! Ha egy évben 1 hétig meg vagyok fázva a hidegtől akkor nem tökéletes az immunrendszerem? Amikor a környezetemben mindenki beteg volt én soha nem kaptam el! Számomra ez tökéletes immunrendszer.

Ez a baj az emberrel, azt hiszi mindent tud és mindent sokkal jobban.

Nem terjesztek én semmit, csak leírom a véleményem, mert megtehetem és azzal foglalkozok amivel csak akarok!


Komolyan nem hiszem el, hogy létrehoztak egy vírust, hogy az embereket megkárosítsák az erre a betegségre kreált méreggel és nagyon sok embernek nem gyanús az egész helyzet. Szerintetek ez az egész természetes és normális???

Nagyon naív aki elhiszi, hogy ez segít. Nem veszitek észre, hogy soha semmi sem úgy készül, hogy az egészséges legyen?

Hamarabb védik az élelmiszert, mint a testet!

Akkor lehet mondani: ,,Hogyha mérgezni akarnak minket azt máshogy is megtehetik!"

Jaaaaa csak az a lényeg, hogy minél több mindennel mérgezzenek minket!

Utána lehet nézni mi az az ételszínezék, tartósítószer és az a több száz adalékanyag amit beletesznek az élelmiszerekbe. Van olyan szenny dolog ami befolyásolja a hormonrendszert például. Szív/érrendszeri, gyomor és bél panaszokat okozhatnak.

Csak legyen színes, édes hogy megvedd az árut!

2023. ápr. 16. 16:50
 20/37 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért van még mindig a tudományokban?
2023. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!