Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha egy éve kaptam egy pfizer...

Ha egy éve kaptam egy pfizer oltást, akkor még mindíg jelen van a szervezetemben a tüskefehérje?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor van esélyem kiüríteni a szervezetem?
2023. febr. 27. 05:15
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Szerinted én tettem ide?
2023. ápr. 16. 18:06
 22/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki tette ide, de semmi helye itt. Köze nincs a tudományhoz, de még az egészségügyhöz se.
2023. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Amit a magyarokról írtál, abban teljesen egyetértek. Sok barátom van Amerikából és ég és föld. Egyszer én is kimegyek oda😌
2023. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Várunk sok szeretettel. Ha gondolod írj! 😁
2023. máj. 5. 16:33
 25/37 anonim válasza:
28%
Szia! Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni…. Én is ezen aggódok, hogy hosszabbtávon milyen problémát okoztam magamnak…. Veled értek egyet egyébként, én nagyon ellene voltam az egésznek első pillanattól kezdve, de aztán a környezetem, mindenki felvette ezt a sz… nagyon sokan manipuláltak, hozzám közelálló emberek…. Sokat voltam egyedül otthon, amikor a saját anyám meg mindenki aki már beoltatta magát negzsarolt, hogy ha én nem veszem fel nyáron ők akkor is mennek jobbra balra… Elmentem az 1. Adag pfizerre…. Azóta bánom…. Nekem az egészségem a legfontosabb a világon, mindig odafigyeltem mit eszek-iszok…. Nekem az az 1 oltás tönkre b..ta a bőrömet, a szervezetemet…. Ha valami nem jó belül nekem egyből a bőrömön látszik meg. Én fiatalabbnak tűntem mindig a koromnál, az oltás óta szerintem egy jó 5 évvel tűnök idősebbnek, ráncos lettem (pedig nem vagyok öreg), brutál gerinc ferdülésem lett, egy évig minden kis lóf…sz fertőzést elkaptam, annyira tönkrevágta az immunrendszeremet. Előtte sose voltam náthás se semmi.. az oltás előtt az istennek se tudtam megfertőződni ezzel a “halálos és nagyon fertőző vírussal” , oltás után félévvel elkaptam. Kb 3 napig tartott, lázas voltam, nehèz légzés és ennyi. Ez az évezred átverése, hülye aki mást mond. Egy onkológus orvos mondta nekem, hogy egyértelmű hogy ez egy megszerkesztett vírus votl egy előre elrendezett vmi. Én csak imádkozom, hogy ne legyen nagyobb bajom…. De bárcsak visszamehetnék az időben, soha se venném fel az oltást.
2023. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
28%

#25 ugyanígy voltam. Jó kis zsarolás volt, h beígérték, nyár végéig csak igazolvánnyal lehet menni strandolni is. Persze, kinek lett volna kedve otthon possadni egész nyáron annyi lakásba bezárt hónap után😒 ráadásul én vírus elött rendszeresen jártam úszni, így végül emiatt felvettem a Pfizert (mindenki oltott a környezetembe). Egyetlen egyszer használtam azt a rohadt védettségit, majd eltörölték. Ekkora néphülyítés régen volt…

Nekem mondjuk nem okozott ilyen utóhatásokat, csak annyit, h nagyon fázós lettem azóta, elötte meg kifejezetten hidegpárti voltam. Sosem volt ennyi pulóverem, mint most🙈

2023. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
45%
26# csak az első dózison voltam a másodikon nem, úgy mond “félig oltott” vagyok. Az a vicc, hogy olyanok kezdtek el megzsarolni akik be voltak már az első pillanattól oltva. Mintha elment volna az eszük…. Azóta az év óta nem vagyok az, aki. Eddig is tudtam, hogy hülyék az emberek, de akkor csodálkoztam hogy 0 ellenállás, 0 tüntetés, csak úgy simán bele lehet tukmálni az emberekbe mindent… droidok élnek mindenhol. Senki se volt megértő vagy empatikus, a pszichológus is akihez beszélgetni jártam az is rábeszélt… csalódtam ez emberekben ugy en bloc. Akik meg itt meghurcolják a kérdezőt is pl. Olyan emberek, akiknek fogalmuk sincs az egész hatás mechanizmusáról… meg a politikáról és hogy MINDENben mennyire ott van.
2023. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

"0 ellenállás, 0 tüntetés"

Mert viszonylag kevés az IQ nullás ember, és azok többsége is fotelhuszár. Tudod, legalább 15 kötelező oltást kaptál már, és még mindig élsz.

Lehet, hogy pont ezért? Amerikában és Romániában már haltak meg e miatt emberek, mert nem kapták meg.

2023. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
61%
28# Szerintem meg ez a megfogalmazás mutatja az intelligencia szintedet, IQ nullás ember. Miért is? Mert nem szeretne valaki az àllam által rákényszerített valamit magába fecskendezni, amiről igazán jó isten se tudja hogy mi van benne. Szerintem meg pont, hogy rengeteg a tudatlan, szemellenzős ember, akinek eszébe se jut, hogy ami bekerül a szervezetébe az hatással van mindenre. De elég csak körbenézni, az emberek nagy része elhízott, zabálja az édességet, a szemét kaját. Mozgás 0. Mindenki inkább tömi magába a vérnyomáscsökkentőt egyéb gyógyszereket, ahelyett hogy mondjuk letenné a fagyis dobozt. A nagy többség nem ellenkezik semmiért, bármit meg lehet velük csinálni. az se tűnik fel senkinek, hogy a parlamenti képviselők rendelkeztek, hogy nekik ne legyen kötelező oltatni? De nektek kár is magyarázni, mert aki ezt nem látja be hogy ez egy hatalmas átverés volt az csak magának se akarja beismerni. Olyanok vagytok, mint az állatok. Neki estek a másiknak, aki ugyanolyan hétköznapi ember. De mindenki aki rendelkezett róla, hogy be legyen zárva a világon minden, akik milliárdokkal tömték ki a zsebeiket (a gyógyszer gyártók) az nem számít…
2023. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"az àllam által rákényszerített valamit magába fecskendezni"

Kretén.

Gy.k: utána is lehet ám nézni, hogy mi ez az oltás (eleve sokféle oltás van), hogyan működnek, most már annak is, hogy mik a tapasztalatok, stb.

Persze akkor, ha az iskolából mindig lógtál, nem tudod megmondani, hogy mi az igazi és mi a hamis információ. Akkor fogod úgy hinni, hogy az orvosok mind hazudnak, a tudósok mind hazudnak, hatalmas átverés minden, stb.

Nem is értem, akkor hogyan működik a világ? Miért működik egyáltalán bármi? Miért nem omlik össze naponta 500 ház, miért nem ütközik össze naponta 500 busz, vagy robban fel erőmű, dől össze vagy romlik el minden? Érdekes: ezek mind működnek.

Vagy a tudósok mindent jól meg tudnak csinálni, de külön a te kedvedért a vakcinát elrontják?

Ja, hogy ehhez gondolkodni is kéne? Na, az neked nem megy.


"a parlamenti képviselők rendelkeztek, hogy nekik ne legyen kötelező oltatni"

Mert olyanok, mint te. Csak még ráadásul sérthetetlennek is hiszik magukat.

2023. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!