Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kicsit nehéz elképzelni, de...

Kicsit nehéz elképzelni, de létezhet olyan anyag, ami az ősrobbanás előtt jött létre?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

#10 Nem hiszem hogy a kérdező Istenre akart volna kilyukadni, akkor a vallás vagy az Isten szót megadta volna a kulcsszavak közé.


"Csak hülyültem, miért, azt itt tilos?"


Arra való a humor kategória.

2023. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

Hülye kérdésre hülye válasz, ez olyan - amilyen az adjonisten...-


"Nem hiszem hogy a kérdező Istenre akart volna kilyukadni, akkor a vallás vagy az Isten szót megadta volna a kulcsszavak közé."


Akkor nem lett volna érdeklődés a kérdése iránt.

Megfigyelhető újabban, hogy a tudomány rovatban vallási fanatikusok provokáló kérdéseket írnak ki. Én ilyennek ítéltem ezt is, hiszen óvodás, vagy kisiskolás téma az már, hogy az ősrobbanás előttről nincs semmi információnk, ilyet felnőtt, értelmes ember nem kérdez meg, ha nincs hozzá valami hátsó célja és ugye ősrobbanás vs isteni teremtés - ez adja magát, mint lehetséges szembeállítás.

Gondoltam ironizálok egy kicsit.

2023. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%
4# Ezt úgy állítod, mintha bármit is tudnánk arról, hogy mi volt az ősrobbanás előtt. Istenem még azt se tudjuk, hogy megtörtént e... Elvileg az Univerzum kb 93 milliárd fényév így at eredeti elmélet itt bukik mi csak 13 milliárd fényévre látunk el azt is nehezen
márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!