Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Más is látja a tudományban...

Más is látja a tudományban rejlő nácizmust?

Figyelt kérdés

Itt van ez a kutatás például:


[link]


És ez az idézet belőle:


“ This may be because across multiple studies, facial attractiveness reliably relates to various important life outcomes including longevity, physical strength, fertility and even IQ, leading some researchers to dub it an “honest” signal of reproductive potential”


Ha ilyeneket hirdetnek a kutatók azok akartlanul is de nem azt fogják az emberekben elültetni, hogy csak genetikai alapon vannak felsőbbrendűbb és alsóbbrendűbb emberek? Ez mennyire helyes morálisan?


jan. 4. 15:22
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

20


Miért? Személyeskedtem bárkivel?


Hoztam egy tudományos kutatást és azzal kapcsolatban kérdéseket tettem fel. Ennyi történt.

jan. 5. 09:05
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te a téveszméidet próbáltad beleerőltetni egy kutatásba, és hiába mutattak rá egyre újabb kommentelők is, hogy ez így értelmetlen, te csak mantráztad ugyanazt a hülyeséget, semmibe véve mindent és mindenkit.
jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 sadam87 ***** válasza:
100%

#21

Lenáciztad a teljes tudományos világot. Az biztos nem személyeskedés.

jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

23


De miért is vetted magadra?

jan. 5. 10:52
 25/47 A kérdező kommentje:

22


“ Nem, te a téveszméidet próbáltad beleerőltetni egy kutatásba, és hiába mutattak rá egyre újabb kommentelők is, hogy ez így értelmetlen, te csak mantráztad ugyanazt a hülyeséget, semmibe véve mindent és minde”


Nem, én őszintén a kutatással foglalkoztam. És ha elolvasod akkor arra akar bizonyítékot nyújtani, hogy a csúnyább férfiakra és a szép nőkre jobban jellemző az agresszivitás és pszichopata megnyilvánulások mint a többiekre.

A tanulmányt egyszerűen nem lehet másképp értelmezni.

jan. 5. 10:54
 26/47 sadam87 ***** válasza:
100%

#23

Nem vettem magamra.

jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

26


Pedig úgy viselkedtél.

Tudományos berkekben dolgozol?

Vagy hobbi tudósként?

jan. 5. 11:09
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

"A tanulmányt egyszerűen nem lehet másképp értelmezni"

Ehhez képest neked is sikerült másképp, hisz korábban még nácizmusról kamuztál.

jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 sadam87 ***** válasza:
100%

#27

Valószínűleg azt értelmezted úgy, hogy magamara vettem, hogy nagyon tud idegesíteni, ha valaki olyasmiről okoskodik, amiről láthatóan fogalma sincs. ¯\_(ツ)_/¯

jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a tudomány kategória. Aki ide jár, az legalább alapvető szinten érdeklődik a tudományok iránt és "hisz" bennük (persze a tudományban nem hinni kell, de az más téma). Ha lenácizod a tudományos kutatásokat, akkor nem csak a tudósokat, hanem a teljes tudományos társadalmat nácizod, aminek részesei a hétköznapi embereket is, azaz minket.
jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!