Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Más is gusztustalannak találja...

Más is gusztustalannak találja az evolúciót?

Figyelt kérdés
És totálisan etikátlannak?
jan. 16. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
100%

"békés tömeg aki “csak” megélni akar és nem akar elvenni mástól ami nem illeti meg"


Egyszerű visszafogott megélhetéshez is pénz kell. Amit a főnöködtől veszel el.


Menj már innen ember.

jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 A kérdező kommentje:

42


A főnököd az idődhoz és munkádhoz képest általában semmit nem ad. Az éhbér. A munkád gyümölcsét ő takarítja be magának.

jan. 16. 16:45
 43/79 anonim ***** válasza:
100%

"amiért ilyen egyedeket legyártott"

Kérlek fejtsd ki. Milyeneket?


"Az éhbér."

Te magad mondtad, hogy megélni akarsz. A megélhetéshez éhbér tartozik. Ez konkrétan az éhbér jelentése. Olyan fizetség, amiből éppen el tudod magad tartani és egy picivel sem több. Ha ennél többet akarsz, akkor az már extra. De konkrétan magát az éhbért is a főnöktől veszed el. Ha te a munkáddal BÁRMEKKORA összeget keresel, akár csak egy forintot is havonta, akkor már te is másoktól veszel el.


De mondok még jobbat: minél többet keres az ember, annál többet adózik. Az adó a közjót szolgálja. Azzal, hogy te keveset keresel, azzal a közjót sérted. A te logikád alapján pont az vesz el az emberektől többet, aki kevesebbet keres.

jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Akkor miért nem leszel te a főnök és aratod le a gyümölcsöket? Ja hogy nem tetszik, ha este is meg hétvégén is a céggel kell foglalkozni? Meg azzal, hogy fizetést kell adnod az embereknek.

Te csak egy felelősséget nem vállaló, de mindenkitől elváró ember lehetsz, aki nem érti miért nem ismerik el a nagyságát.

Ezt az írásaidból vélem…

jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

#39vagyok.


Akartam normálisan válaszolni, de megláttam ezt, amit a Kérdező írt:


"A darwinisták, pszichopaták ékes példánya vagy. :)"


Ez bizony nagyon csúnya személyeskedés volt. A beszélgetés itt csak időpocsékolás lenne, így ki sem fejtem a gondolataim.


A kérdés viszont jelentve.

jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
100%
#47 Ne foglalkozz vele, egy másik kérdés alatt pár hete kijelentette, hogy tulajdonképpen mindenki cigány. :D Nem kell tőle többet várni. Az IQ-ja vetekszik az alsó hőmérsékleti rekorddal. A Marson.
jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

47


Tehát ledarwinistázok valakit aki 2 sorral feljebb ismerte be, hogy darwinista és machiavell meg miegymás, erre én vagyok személyeskedő? :D

jan. 16. 17:18
 48/79 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Incellel vitatkozni annyi értelme van mint vakbuzgó kreacionistával vitatkozni, a kettőnek együtt meg annyi az értelme mint árvaházban a szülői értekezletnek. Ne vesztegessétek rá az időtöket, egy-két témába vágó kiigazító komment bőven elég, utána jelentsétek s kész. Eltűnni úgy sem fog, de legalább ne a Tudományokat szennyezze.
jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:

48


Ez nem fair. Egyrészt incel téma nem is volt érintve, nem is mondtam, hogy incel lennék.

Nem tudom mi ez. Divat mindenre ráhúzni, hogy incel ami nem tetszik vagy nem értünk egyet vele? Hallatlan esküszöm!

jan. 16. 17:50
 50/79 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk hogy te vagy az, ne játszd már a... nem tudom midet, az eszedet nyilván nem. Akármid is van, ne játszd.
jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!