Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Más is gusztustalannak találja...

Más is gusztustalannak találja az evolúciót?

Figyelt kérdés
És totálisan etikátlannak?
jan. 16. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
asszem ez nálad is a naturalizáció, pszichológiai jelenség, én is csináltam, a pszichológusom világosított fel, hogy nem érdemes, helyette inkább az én konkrét életemben próbáljam megoldani a konkrét problémákat, mert a természetet megjavítanom úgy sincs esélyem - s pont ezért is téved erre az ember, hogy igazolja maga számára, hogy nincs esélye máshogy élnie, mert az evolúció által meghatározott.
jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:

61


Köszi, de ez is része szerintem a világ megismerésének. Amit sokan elutasítanak, mivel kényelmetlen, kellemetlen téma.

De végérvényesen meghatározza életünket, és ha már egyszer ráeszméltél már többé nem tudsz elvonatkozatni tőle csak ha mentálisan megerőszakolod magad minden nap.

jan. 17. 10:46
 63/79 anonim ***** válasza:
61, ja ez igen fennkölt, valójában sokkal kisszerűbbek vagyunk, ha kapsz kakaót és leszopnak, akkor szeretni fogod az evolúciót is.
jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
63 + illetve valamire az orgazmus sem elég: ha vissza tudsz menni az időben, és megkapni a számodra szükséges figyelmet, és szeretetet, vagy valami terápiával ezt a jelenben ki tudod javítani, akkor.
jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 A kérdező kommentje:

64


A legtöbb embernek nincs erre igénye csak nekünk néhány empatának. A legtöbb embernek a pénz + orgazmus kombó elég az evolúció áldásához.

jan. 17. 12:22
 66/79 A kérdező kommentje:

“ De végérvényesen meghatározza életünket, és ha már egyszer ráeszméltél már többé nem tudsz elvonatkozatni tőle csak ha mentálisan megerőszakolod magad minden nap.”


S plusz ha ez mindenkiben tudatosulna, óriási plusz származéka az lenne, hogy sokkal kevesebb vagy szinte nem is lenne ítélkezés vagy kioktatás egymással szemben. Szerintem jobb mint a mindenről te tehetsz tehát megérdemled a sorsod (gonoszkodó) attitűd.

jan. 17. 12:38
 67/79 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb embernek a pénz + orgazmus kombó"


Neked is elég lenne, csak egyik sincs, mert egy balek vagy.

jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 A kérdező kommentje:

67


Nem mindenki elégtelen. Egyébként volt, van mindkettő. Ne menj néhány hülye után akik írások alapján “találják ki” hogy ki incel :) Lehetetlen kitalálni.

jan. 17. 13:44
 69/79 A kérdező kommentje:

67


*Nem mindenki igénytelen. Elírtam

jan. 17. 13:44
 70/79 anonim ***** válasza:
Te írtad már le milliószor. Mondtam, hogy ne játszd a hülyét, még ha az is vagy. Ismerünk jól.
jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!