Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Más is gusztustalannak találja...

Más is gusztustalannak találja az evolúciót?

Figyelt kérdés
És totálisan etikátlannak?
jan. 16. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 sadam87 ***** válasza:
100%

#49

Szerintem ez az érvelés jogos.

Úgyhogy én inkább csak úgy fogalmaznék, azét nem érdemes semmi továbbit reagálni, mert egyetlen értelmes érved sem volt, csak siránkoztál, hogy neked nem tetszik az evolúció (amiről amúgy bevallottan nem is tudod, mi az), személyeskedtél egy kicsit az evolúciót elfogadókkal, meg gyaláztad egy kicsit általában is a tudományt (különösen vicces módon egy internetes fórumon, egy számítógép segítségével, melyekből mindkettő elég hosszú tudományos kutatás eredménye).

Erre tényleg felesleges bármi továbbit reagálni, és egyértelmű, hogy semmi helye a tudományok rovatban.

(Mondjuk annyit el kell ismerni, hogy az írásaik alapján a vitapartnereid egy részének sem sok fogalma van arról, hogy miről is szól pontosan az evolúció.)

jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
Valóban elég borzalmas, hogy 3,5milliárd éves evolúció ennyire volt képes egymást felfaló és kiszékelő éhségtől és ösztönöktől kínzott élőlények ideiglenes törékeny testekben, ez a szénhidrogén aléapú élet talán még kitalálni se tudnánk roszabbat. Egyetlen reményünk , hogy ez az egész nem volt hiába, hogy talán sikerül megalkotni egy szilicium alapú életet az öntudattal bíró mesterséges intelligenciát mely szinte tökéletessé fejleszti önmagát és korlátlansága által felfdezheti a világegyetemet és titkait.
jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
Szerintem nem undorito az, hogy az emberi faj kialakult. Te miert latod undoritonak?
jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:

53


Az emberi faj undorító, önző. Fogékonyabb a rosszra mint a jóra.

Arrogáns mert mindent tudni akar.

A prioritások nincsenek rendben.

A szeretetet, jóságot elutasítja. Gyengeségnek tartja. Vagy valamiféle állati ösztönnek.

És sok hasonló undorító vonások.

Itt a tudományban kérdezz rá mi a szeretet. A válaszok alapján te is meg fogsz undorodni.

jan. 16. 21:37
 55/79 anonim ***** válasza:
100%

"Itt a tudományban kérdezz rá mi a szeretet. A válaszok alapján te is meg fogsz undorodni."

Kiirtam, meglatjuk.

jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
Kérdező ha jól értem az a bajod az evolúcióval hogy a gyegéket kiszorítja. Emiatt érezheted rosszul magad, mert csúnya gonosz világ, de hát ez van, most mit kezdjünk ezzel?:D
jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 sadam87 ***** válasza:
100%

#54

"A szeretetet, jóságot elutasítja. Gyengeségnek tartja. Vagy valamiféle állati ösztönnek."

Ezzel olyan szépen ellentmondtál annak, amit korábban írtál, hogy szerintem ezt kár is folytatni! 🤣

jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, itt a kerdes:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..


Az elso ket valasz (ennyi jott eddig) nagyjabol azt irta, amire szamitottam. Ezek undorito valaszok szerinted? Ha igen, mit talalsz bennuk undoritonak?

jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 Kólauborkával ***** válasza:

Érdekes egy elképzelésed van a világról. Gyanítom te veszed körbe magad ilyen szar emberekkel. Szerencsére nálunk az általad említett “lenézett” dolgokból nincs hiány, de közben igyekszem reálisan látni a dolgokat.

Te akkor ne akarj tudni semmit, éld le életed tudatlanságban, vakon, és közben undorodj mindentől amit nem ismersz. Bár személy szerint én az ilyen embereket igyekszem távol tartani magamtól és szeretteimtől.

jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 Tislerics Máté ***** válasza:
100%
Egy természeti jelenség (pl. evolúció) nem lehet etikátlan. Max egy Istenség, aki teremtette azt.
jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!