Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Evolúciós értelemben a jófiúk...

Evolúciós értelemben a jófiúk miért taszítják a nőket?

Figyelt kérdés
márc. 18. 18:43
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
80%
Ettől még egyébként vannak nők, akiknek pont az ilyenek jönnek be, csak nem ők vannak többségben.
márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem taszítják. A probléma ott van, hogy sokan jófiúnak tartják magukat, holott vagy csak túl antiszociálisak ahhoz, hogy bármit csináljanak, vagy csak akkor tepernek, ha nőről van szó, egyébként lesz*ri bunkók.
márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 Mojjo ***** válasza:
83%

@19:

"De egyébként te ezeket tudod, elég értelmes vagy hozzá."


Egy incel? Komolyan? Azoknak az értelmi képessége messze-messze a laposföldesek, meg chemtrail- és gyíkember hívők stb stb alatt van. Mondjuk lehet egyben laposföldes is, ki tudja. Az már egy incelség mellett nem oszt, nem szoroz.

márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

23


Komolyan, ezt minden incel kérdés alá le kell írnod? Kényszerbetegség?

márc. 18. 21:30
 25/50 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert gyengék.

Mennek a csajok után, mindig bocsánatot kérnek, nem tudnak nemet mondani. Naivak, sokszor önbizalomhiányosak is stb. Nincs bennük semmi férfias, saját magukat sem tudják megvédeni, nemhogy egy nőt.

De egyébként hozzáteszem, hogy az u.n. "rosszfiúk" is sokszor jófiúk, csak jól tudnak színészkedni. Persze előbn-utóbb lehull az álarc, amikor összetörik a szívük, és sírnak a csaj után, meg harcolnak más pasikkal.


Egy igazi férfi nem harcol más pasikkal, mert azt követik a többiek.

Ha jól emlékszem a Mystery Method-ban (régi PUA könyv) van leírva ez:


"Vezesd a férfiakat, és a nők követni fognak".

márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

25


A pua átverés, szerencsétlen nyomoroncok lehúzása. Élve kellene nyúzni aki pénz vesz el csajozást tanácsadásra! Szégyen! Ennyi összetartás nincs férfiak között, hogy ha van egy titkos módszer (valszeg nincs) nőket felszedni akkor azt ingyen megosszák másokkal??? Szánalom esküszöm!

márc. 18. 22:22
 27/50 anonim ***** válasza:
74%

#26


Én egy underground Pick Up közösség tagja voltam, és ott az alapító ingyen oktatott, és a közösség lényegében egy baráti kör volt. Mivel a médiában sehol sem volt reklám így róluk nem is hallottak, bár PUA körökben nyilván tudtak a létezésünkről.

A hangulat meglehetősen barátias volt, pl. mikor elmentem kibékülni a barátnőmmel, és paráztam, akkor egy nálam tapasztaltabb tag találkozott velem, beszélgetett velem, adott tanácsokat.


Egyébként meg mit kellene megosztani?

Neil Strauss leplezte le az amerikai Pick Up közösséget (amiben ő maga is bent volt 2 évet) a Játszma című könyvében. Egy rakás dolog kiszivárgott, csak ugye használni a hétköznapi pasi nem tudta.

Egy underground fórumon többször személyes tapasztalatok voltak megosztva, pl. beszámolókat írtak a hódításaikról a tagok.

márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 Mojjo ***** válasza:
100%
@24: Csak annyira, mint nálad az, hogy naponta ontod magadból a szellemi környezetszennyezésnek beillő idióta, hulladék "kérdéseidet". De nem kell aggódnom, szerencsére rajtam kívül is épp elegen vannak, akik minden ilyen alá beírják, hogy bizony-bizony te vagy a hülye. Csak, hogy érezhesd a törődést. Mellesleg a teljes igazságot kapod ezzel.
márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 Hintalow ***** válasza:
100%
"Sóhaj"
márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

(Most ez nem a Kérdezőnek szól mert neki felesleges…)

Akit esetleg érdekel mi a különbség a jófiú és “””jófiú””” között annak tudom ajánlani Cinema Therapy-től a Megamind elemzésüket:


[link]

márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!