Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Evolúciós értelemben a jófiúk...

Evolúciós értelemben a jófiúk miért taszítják a nőket?

Figyelt kérdés
márc. 18. 18:43
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
80%
#40 na, sejtettem, hogy előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból. szóval csúnya gonosz nők, akiket csak a szexi vagány rosszfiúk érdekelnek, de azért téged is leginkább csak a szexi csinos csajszik érdekelnek.
márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
A rosszfiúzásnak eleve semmi köze ahhoz, hogy ki csinos.
márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

42


Tehát a rosszfiúk nem szelektívek? Bárkit dugnak? Ok.

márc. 20. 12:12
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen köztük is van, aki jobban válogat, van aki kevésbé, van aki egyáltalán nem. Meg aki válogat, azok is sokszor egész más szempontok alapján teszik ezt.

Plusz amiből kiindult ez az egész, hogy egyes csajok a rosszfiús pasikra buknak, az egy dolog. Ebből nem következik, hogy valaha is sikerül összejönnie a kiszemeltjével.

márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, definiálod nekem légyszi, hogy mit értesz rossz fiú alatt?
márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

45


Azok a jóképű férfiak akik magasról tesznek a társadalmi normákra, saját fejük után mennek, nem félnek megszegni a szabályokat, bevett normákat,egoisták, gyakran nárcisztikusok, gátlástalanok céljaik (többnyire könnyű élvezetek, materialista javak) elérésben, és akik ennek ellenére piszkosul sikeresek a legjobb nőknél, mondhatni olyan gyakran váltogatják őket amilyen gyakran csak akarják, de többnyire csak szexkapcsolatot, rövid távú kapcsolatot keresnek, gyakran összetörik a nők szívét stb, akik ennek ellenére versenyeznek értük.


Ennél jobban nem tudom megragadni.

márc. 20. 14:27
 47/50 anonim ***** válasza:
A férfiak hanyad része ilyen?
márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

47


A jóképű férfiak kb 30%-a.

A nemjóképűekre is jellemző lehet leszámítva a nőknél való sikerességet.

márc. 20. 14:38
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

A nőkről eddig kevéssé esett szó. Tehát miféle nők szívét törik össze? Például azokét, akiket én észre sem vennék, miközben élvezem a jó (arányos, okos) nőket? Sőt, néha a kevéssé jókat is, ha egy szint fölött vannak. Sőt.


Azaz. Az "evolúciós értelem" megállapítást, mint e tekintetben ökörséget, figyelmen kívül hagytam. Ezen túl, hogy ki kit vesz észre, ki kihez vonzódik, egy árnylattal összetettebb az itt taglalt felszínes jelenségeknél.

márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
És mégis honnan szedted ezt a 30%-ot?
márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!