Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A fizikai Nobel-díjasok...

A fizikai Nobel-díjasok bebizonyítoták, hogy az univerzumunk nem valóságos. Ebben mi az igazság? Hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

Üdv! Sok oldalon jön fel ez a hír. Azt írják, hogy fizikai Nobel-díjasok bebizonyították azt, hogy az univerzumunk nem valóságos. Nem tudom hol jelent meg és mikor, de ez egy viszonylagos friss cikk lehet. Egy átlagember nem bír tudományos folyóiratokat átolvasni tonnaszám. Gondolom, ha ezt Nobel-díjasok tették meg, akkor csak ismert valamennyire, hogy valamilyen viszonylag értő ember pl fizika hallgató ezt ismertesse közérthetően. Hogy kell ezt érteni? Mi az igazság ebből? Miért nem mondja legalább annyira erőteljesen a média, mint az ősrobbanást aminek kb a fele sem igaz? Miért nem tudunk erről semmit?


Köszi!😊



ápr. 29. 18:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A 20. vajon miért lett lepontozva? Leírná valaki, aki lepontozta? Szeretnék okulni belőle. Kösz.
máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Tom Benko ***** válasza:
54%

Voltak-e nevesítve ama tudósok? Ha igen, rájuk kerestél-e- hogy tényleg azok, amik?


A cikk hivatkozik-e a publikációkra, esetleg elfogadott hírforrásokra? Ha igen, beleolvastál-e ezekbe, hogy tényleg ez van-e bennük.


Ha bármelyik kérdésre nemleges választ adtál, akkor téged jól átszexeltek.

máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%
Értem, THX. Személy szerint se elhinni, se bebizonyítani, se megcáfolni, se tagadni nem akarom a cikkben foglaltakat. Teljesen neutrális vagyok a hírrel kapcsolatban. Ez az az eset, amikor valaki bedob egy témába vágó, hasznosnak vélt infornmációt, de nem hitvitázni akar róla, hanem csak segíteni a kérdezőnek. Jelzem, hogy nem az Ezo Spiritualizmus folyóiratból származik, hanem egy tisztességes Sabine Hossenfelder videóból, amely egy Arxiv publikációról szól. Horribiule dictu, még az is előfordulhat, hogy ha felkelti itt valakinek az érdeklődését, akkor még hasznára is válhat. Vagy megírhatja, hogy szerinte miért frankóság, vagy miért nem frankóság a cikk.
máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket. Nagyon hasznosak. Még emésztem őket, mert nem sok időm van most egyszerre elmélyedni benne. 23-as semmi baj. Tapasztalatom szerint itt a köznapi nyelven tudománynerdeknek nevezett egyének vannak többségben, akik csőmaterialisták. Látszik, hogy a kérdésemben felvetett ősrobbanást, mint dogmát megkérdőjelezve is hogy rám rontottak. Sebaj. Én is úgy vagyok vele, hogy akkor is kimondom az igazat, elmondom a véleményem, ha az a többségnek nem tetszik, egyszerűen mert így van. Nem engedem eltéríteni magam az igaz útról. Mondta a Nagy Ember ; szavaid legyenek egyértelműek, igen, igen, nem, nem.👍
máj. 6. 19:40
 25/26 Tom Benko ***** válasza:
72%
@23: Nem neked, a kérdezőnek írtam.
máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25.: OK, SRY. :)
máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!