Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kaméleon szemem van. Miért?

Kaméleon szemem van. Miért?

Figyelt kérdés
Nem arra gondook hogy kifordul :D Hanem nincs neki színe. Van amikor inkább zöld, máskor szürke de volt már kék is, valamint ezek árnyalatai. A barnát soha meg sem közelíti. Ez mitől van?
2009. jan. 28. 17:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
48%

Nekem is alapból barna, de nyáron (legalábbis amikor akartam) zöldes, néha kékes is volt. :)

Lehet, hogy a környező színek és fényhatások is beleszólnak, de szerintem változtatható a szemszín. Akár az akaratoddal is.

(Ha már itt tartunk, én kb 4 éves koromtól allergiás voltam... az utóbbi 5-7 évben - 25 vok - teljesen elmúlt.) ;)

2011. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem is ilyen. Normál állapotában barnás. Ha ellazulok akkor kékes-szürke, ha pedig kielégülök. Nos akkor zöldes. A hangulat erőssége határozza meg a szín erősségét. Ami elsőre viccesnek tűnhet, de gondolkodjunk el ezen. A társaság aki ismer tudja ezt rólam. Innentől kezdve ki lehet találni. Nyitott könyv vagyok. Randizni meg kész agybaj ha ismer az illető...

Egy rossz numera meg.. pff...

Barna szemmel pihegsz az ágyban utána.

Mire ő: - Na milyen volt? Keresi a tekintetem. Nyilván...

(Volt már jobb is? Ez a jó válasz?)

2021. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!