Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Leírnátok nekem mindent az...

Leírnátok nekem mindent az orvosi pályáról, orvosi létről?

Figyelt kérdés
Tanulmányok, előnyök, hátrányok, kinek ajánljátok, mindent, ami eszetekbe jut. Köszönöm.
2011. máj. 1. 08:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Úgy halottam, hogy orvosból kevés van és szükség van rá"

Ez így van. Csak a magyar állam nem fizeti meg.

Egyszerűen visszaélnek azzal, hogy az orvosok nem mondják azt, hogy "márpedig nem csinálom meg a munkám, ha nem kapok több pénzt". Mert rajtuk életek múlnak. Köti őket az esküjük meg a lelkiismeretük.


De tudod majd csak elgondolkodnak a fizetésemelésen, ha már nem lesz orvos Mo-n, mert az összes elhúz külföldre.


Egyébként menjetek nyugodtan orvosnak. De tanuljatok nyelveket. Persze én is úgy gondlom, hogy addig itt kell maradni magyarokat gyógyítani, amíg lehet. Csak aztán lehet eljön egy pont, amikor eleged lesz.

2011. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Úgy halottam, hogy orvosból kevés van és szükség van rá"


Az orvos nem MÁV-os, hogy beint és nem indítja a vonatot addig, amíg nem kapnak (több) fizetést, mint az orvosok. Vagy BKVista.


Az orvos hogy sztrájkol? Kivonulnak vasárnap a parlament elé. Mindenki röhög rajtuk és nem történik semmi. Nem lehet bezárni a kórházat "bocs sztrájkolunk" felirattal, mert akkor emberek halnak meg.

2011. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!