Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Stephen Hawking hamarosan...

Stephen Hawking hamarosan távozik közölünk? Az élők sorából?

Figyelt kérdés
Már nagyon öreg legutóbb mikor utána jártam az interneten információ szerzésként (mert nagy rajongója vagyok) le volt írva hogy 60 éves, akkor tulajdonképpen már nem lehet sok ideje hátra ami engem eléggé elszomorít sőt több is annál amit érzek iránta az pedig hogy sajnálom mert felnézek rá szinte a kedvencemmé vált és most meg talán már az utolsó napjait éli. Ti mit gondoltok erről ti is sajnáljátok mint én vagy ezzel csak én vagyok így?
2011. máj. 14. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is nagy csodálója vagyok, de nem hallottam mostanában róla semmit, hogy különösen rossz állapotban lenne (persze ő sosincs jó állapotban sajnos).
2011. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

60 év még önmagában nem olyan élemedett kor, csak fiatalon tűnik annak. :) Nála inkább a betegsége a veszélyes, de nem tudom, mi a prognózisa.


Igen, én is sajnálnám, ha nemsokára meghalna; és azt is sajnálom, hogy beteg. Azért pedig csodálom, hogy a betegsége ellenére ilyen értékes életet él. Igazán nagyszerű ember.

2011. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Láttam róla egy dokumentumfilmet, abban az volt, hogy 1970-ben azt mondták neki az orvosok, hogy 5 éve van hátra.

Azóta elég sok év eltelt, és szerencsére még él.


Nagyon sajnálom őt, mert nagyon értékes ember.

Azt a Mindenható dönti el, hogy mikor távozik közülünk, de a 2010-es sorozatában (Stephen Hawking's universe asszem) már elég rossz állapotban volt :(

2011. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most még nem érzem magam annyira rosszul mert még él de mikor már arra fogok értesülni hogy már nem na akkor fog belém nyilallni egy tüske, tulajdonképpen azért érzem rosszul miatta mert ha belegondolunk ő szinte az egész életét abba a tolószékbe élte le míg a többi fiatal elment különféle szórakozó helyekre jól érezni magát, új kapcsolatokra tettek szert és még sok olyan dolgot csináltak még amit ő sajna nem tudott, hát ettől komolyan mondom ilyenkor nekem elmegy a kedvem mindentől. :(
2011. máj. 14. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz képest, hogy tolószékes, elég jó életet élt. Gondolhatod, hogy az emberek tisztelik, és úgy viszonyulnak hozzá, ez jól eshet neki, na meg ő például kipróbálhatta a súlytalanságot(nem az űrben járt, hanem a repülő magasságát olyan sebességgel csökkentették). Ez sem rossz egy kerekesszékestól:)
2011. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és annak él, amit legjobban érdekli, szereti a munkáját. Ezt sem mindenki mondhatja el magáról...
2011. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg talán ha nem történik vele ez a szerencsétlenség, akkor nem is lett volna ilyen termékeny élete.
2011. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát végül is most hogy mondjátok igaz is, de attól még biztos mint ahogy minden embernek is voltak gondjai az életében úgy neki is voltak fennakadások talán még több is mint egy átlag embernek.
2011. máj. 14. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát... Én álmodtam, hogy meghal és azt mondják, hogy akinek halálhírét kelti, hosszú élete lesz, ha ez megnyugtat. Komolyra fordítva a szót, talán ő az egyetlen ember, akit személyesen nem ismerek, mégis megsiratnám. Amúgy 8-án lett hetven. :P
2012. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azt a Mindenható dönti el, hogy mikor távozik közülünk"


Stephen Hawking esetében kicsit vicces mindenhatóról beszélni, ismerve a munkásságát.

2012. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!