Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már elterveztem, hogy kiknek...

Már elterveztem, hogy kiknek fogok búcsúlevelet írni. Hamarosan megszeretnék halni. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Költői kérdés, mert tudom, hogy nem. Nyáron dolgoztam A Munkahelyen, amiről álmodoztam. Ott közel kerültem egy hívő sráchoz. Neki szeretnék írni egy levelet, és egy másik srácnak, aki szintén ott dolgozik és már beszéltem erről. Ő volt az egyetlen, akivel normálisan tudtam az öngyilkosságról beszélni. A 'legjobb barátnőmet' beavattam, de azóta már nem beszél velem, meg is bántam.

Szeretném pár napon belül megtenni. Lehetőleg úgy, hogy a hosszú hétvége után, hogy a két levelet letudjam adni a munkahelyre.


Tisztában vagyok vele, hogy nincs olyan helyzet, amin nem lehetne változtatni, de kb 3 éve 'ingázok' ebben a témában. Egyszer már megpróbáltam.


17l


2011. okt. 30. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És miért akarod megtenni? Ért valami olyan trauma amit nem tudsz feldolgozni? Vagy depresszió?
2011. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Mivel te magad is tudod hogy ez nem normális dolog, illetve semmi konkrét kérdést nem tettél fel, feltételezem, azt várod hogy itt msot mindenki lebeszéljen róla, vagy jó végre sajnáltatni magad.

Én még mindig nem tudom sajnálni az öngyilkos hajlamúakat bocsi. Ha meg akarod tenni tedd.

Lehet lepontozni, hajrá.

2011. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális. inkább találd fel magad és ne gondolkodj hülyeségeken. keress vmi értelmes hobbit.
2011. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A hívő srác nem tudott lebeszélni? Senki nem mondta, hogy fordulj pszichológushoz?


Ne legyél öngyilkos, fordulj pszichológushoz!

2011. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából mostanság ilyen bizonytalan vagyok, hogy konkrét kérdést sem tudok feltenni.


A suli nem megy jól, nem bírom elviselni a környezetemet. 15:00-ig általában suliban vagyok, nem sok erőm van délután tanulni. Eléggé kimerültnek érzem magam.

A barátnő(i)m cserben hagytak. Anyámékkal nem jó a kapcsolatom. Csak a nyári munka volt oké.

2011. okt. 30. 20:33
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha ilyen gyáva féreg vagy,akkor hajrá,tedd,hasznos a társadalomra ugyse nagyon vagy ezek szerint.De az ismerőseidet ne zaklasd levelekkel,ne kelts bennük bűntudatot,azért mert te retardált vagy!!!!
2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem normális.

hiszen előtted az egész élet,és Isten nem azért ajándékozott meg az élettel,hogy eldobd magadtól.

mindenre van megoldás,az öngyilkosság pedig nem az!

gondold csak el mi lenne a családoddal nélküled,hogyan esne ez anyukádnak.

gondold csak el ha neked lenne egy gyereked és megölné magát te hogyan tudnál élni azok után?

keress fel egy pszichológust.

látod azt is elérted,hogy olyan munkahelyen dolgozz amiről álmodtál,minden mást is el lehet érni.

csak pozitív hozzáállás kell.

2011. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Haggyátok már.Ha csak arra vágyna hogy lebeszéljük meg megnyugtassuk azt írta volna ki,hogy 'Öngyilkos leszek.Milyen módszert javasoltok?' ilyen kérdésekből van egy pár..

Viszont ő szimplán nem tud dönteni (nekem legalábbis így jött át) és ezért írta ki ezt a kérdést.

2011. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak nehezebb évei.Miután befejezted a tanulást boldog életed is lehet.Nem szabad ilyenek miatt eldobni az életed...
2011. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A hívő srácnak nem mertem beszélni erről. A másik srác mondta, hogy pszichológust keressek sürgősen. Meséltem neki, hogy a volt barátom is tehet arról, hogy 'ilyen' lettem (~1,5 évet voltunk együtt, volt, hogy úgy megpofozott, hogy a szám felrepedt. Autóbalesete volt, azután 'őrült meg'. És a legközelebbi barátom drogproblémában halt meg több lassan 2 éve).
2011. okt. 30. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!