Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Csillagászat hullócsillaglenne?

Csillagászat hullócsillaglenne?

Figyelt kérdés
üdv , az a kérdésem h milyen féle jelenség lenne ez .. (mielőtt le diliseznétek nem vok az nem szedtem kábítószert stb..) 3 haverommal az előbb kint voltunk és nézegettük az eget és a göncölszekér bal alsó sarkából kiindult egy fényes csillag .. elősször kb olyan gyorsan ment mint 1 repülőgép utánna elkezdett gyorsulni .. de nem villogott mint a repülőgépeken a piros és fehér ez teljesen olyan volt mint egy fényesebb csillag és egy 10 másodperc alatt haladt az égen .. utánna eltűnt .. olyan volt mintha lekapcsolták volna a villanyt olyan gyorsan tűnt el .. milehetett ez ?
2011. aug. 30. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0 és erre is kérnék pár ésszerű választ...
2011. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy egészen jól sikerült videotrükk...
2011. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kérlekszépen nem fake, a videót több ember is felvette fent is van rengetek oldalon. A rádióba is közzétették
2011. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

No akkor linkeld ide a többi szemszögből készültet (bár nem mintha azok jobban meggyőznének) :P Engem spec nagyon meggyőzött a leleplező kilassitás, kockázás. Gyönyörűen látszik hogy beúszik az épület sziluetje elé az egyik apróság. De mutatok én ennél sokkal jobban suikerült fake videót:


http://www.youtube.com/watch?v=axbL3CDlHEw&list=FL5Dbu8JLGqR..


:P

2011. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!