Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi történne, ha a fény a...

Mi történne, ha a fény a levegőben vákuumbeli fénysebességgel haladna?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 16:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Bocs, de attól hogy beböktem egy témakör nevét, nem arra akartam célozni, hogy csak azt olvastam. Heteket töltöttem a Wikipédiával elpocsékolva a nyaramat, de megérte, mert az estimeséből kezd kirajzolódni a valóság. Bocs hogy azt írtam, nem is gondoltam komolyan. Amúgy sem írnék senkinek sem olyat, hogy haljon meg. Nem akarom hogy meghalj, de tényleg meg fogsz, ahogy én is, ebben igazad van.

Nem keveset foglalkoztam ilyenekkel, de nem akarok fizikus lenni. Csak keresek valamit, amit az emberek elvesztettek.

2011. szept. 12. 18:33
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Rendben, pacsi, de a Wikipédián mindig ellenőrizd a forrást, azokat is olvasd el, mert nem túlzottan (szvsz 80% ban) megbízható oldal... Csak egy tipp (amit valószínűleg már tudsz), ha már másban érdemben nem tudtam válaszolni.
2011. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem akartalak megbántani na.. xDD

De mennyit tudsz erről? Mert a másik válaszoló nem ír...

2011. szept. 12. 18:39
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

ha SZTE fizikara mesz akkor azt is elfelejted kb amit addig tudtal. fizikabol csak az ELTE az aminek olyan az oktatasa ami elismert, ez latszik abbol is hogy a kulfoldon kutato magyar tudosok mind az ELTE-n vegeztek (mar ha a fizika teruleteit nezzuk)

es azert ne menj bele kerdezo, mert a wikipediara nem lehet alapozni, foleg nem a magyarra. ezeket csak akkor fogod megerteni ha elvegezned az egyetemet. ilyen ismereteket interneten nem talalsz

2011. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
gyere el sept.29-en az ELTE-re, David Gyula eloadasara, es ugy egyebkent az eloadassorozatra.
2011. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Erről a témáról nem sokat, mivel (környezet)mérnöknek tanulok, ott pedig a gyakorlatiasabb dolgok felé orientálódunk.


De az angol Wiki forrásokat feltűntet, ezt találtam neked, ha tudsz angolol, akkor nézd meg:


[link]

2011. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
23.án nem tudtok vmit? (Kutatók éjszakája)
2011. szept. 12. 18:49
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
micsoda? 23-an Supernatural season premiere van!!!!!
2011. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Azt én is nézem xDD

De akk inkább a KÉra megyek :D

2011. szept. 12. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!