Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi volt az ősrobbanás előtt?

Mi volt az ősrobbanás előtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Tetszik a 72% válasza. :)
2011. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Szerintem kellett hogy legyen egy olyan esemény, ami szétszórta az anyagot a már a fizika törvényeivel együtt megteremtett térben. Ezt hívjuk mi ősrobbanásnak.
2011. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

Viszont az is igaz,hogy semmiből nem keletkezik semmi.

Erre a kérdésre nincs válasz,csak elméletek.

2011. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
23%
Isten a válasz.
2011. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
5%
Nem volt semmiféle ősrobbanás.
2011. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen kérdéseket nem lehet megválaszolni. vannak dolgok, amik sohasem derülnek ki, méghogy ha feljutunk megtudjuk.. hova jutunk fel? azt hiszed, hogy van miért élni, küzdeni? azt hiszed van valaki, aki gondunkat viseli, aki meghallgat, ha arról nyavalyogsz, hogy desz@r nekem? NEM. igen van Isten, Isten a mindenség, de ne várd már, hogy olyan nagyon fontos legyél neki.. hihetetlenül nagy a világ, és valószínüleg nem mi vagyunk az egyetlen "hobbiállat-farmja".

ősrobbanás? szerintem körfogás van. de próbáljatok megcáfolni! nem fog menni, mert ezek is csak elméletek, a tudomány ezen területe ugyanúgy csak a hitre épül mint a vallások.

2011. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 dellfil ***** válasza:

Nem változott a véleményem. Ugyanazt válaszolom most is mint amikor erre a kérdésre válaszoltam. :)

A második válasz az enyém. :


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


dellfil

2011. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:

" ilyen kérdéseket nem lehet megválaszolni"


De azt meg lehet hogy a semmi nem robban fel!

2011. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:

dellfil te most ezzel akarsz felvágódni? Ez egy egyszerű gagyi fizikusi magyarázat azért, hogy könnyen lezártnak tudják tekinteni az elméletük. Az ember mindig is szerette ha valamiről már mindent tud, a teljességet. Ráadásul egy ilyen kérdésbe való elmélyedés megingathatná az életművőket, és senkik lennének a tudományos szakmában. :)


Egyébként visszatérve a definiálásra, kedves 48%os. Az első definíció, hát, hogy is mondjam, nem túl kielégítő. Viszont annál inkább érdekes a másik: "Isten mindenütt jelen van: benne élünk, mozgunk és vagyunk."


"Ha a szubatomi részecskék csak látszólag szétválaszthatóak, az annyit is tesz, hogy a valóság mélyebb szintjein a teljes világegyetem összefügg." Ez a Holografikus Univerzum elmélet. Ami egy tudományos elmélet, még ha a sok földhöz ragadt próbálja is elbagatellizálni. A legszebb az egészben, hogy gyakorlatilag ezen értelmezés szerint minden igaz lehet a Bibliában is, mert bármi megtörténhet egy holografikus világban, csak a megfigyelő(k)től függ minden.

2011. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
50%
Juj, most megint elővettem picit a Bibliát. El is felejtettem, hogy nagy része micsoda egy gyűlölet beszéd. Nem sok különbséget látok a Mein Kampf és e között. Szóval vissza is vontam az előző kijelentésem. Maradjunk inkább annyiban, hogy nem minden emberi vallás alaptalan, maximum rosszul értelmezett.
2011. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!