Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A kékszemű emberek megbízhatat...

A kékszemű emberek megbízhatatlanok és álszentek?

Figyelt kérdés

Nekem ezek a tapasztalataim velük...

Ugyanakkor Bud és Terence közös filmjében az és megint dühbe jövünk című filmben Bud azt mondta, soha ne bizz egy kékszeműben. ;)

Ok az csak egy film, de nekem nincsenek jó tapasztalataim velük, nekem nem kellene kékszemű pár, meg nem is szép szín...


2012. febr. 5. 09:39
1 2
 1/13 dellfil ***** válasza:
83%

Nem cigány vagy véletlenül?


dellfil

2012. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, sőt még lehet jobban beillek egy észak-európainak mint te..
2012. febr. 5. 09:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Barna szeműekre pedig ez igaz:


Szükségét érzed annak, hogy az emberek kedveljenek és csodáljanak, de te hajlamos vagy az önkritikára. Személyiségednek vannak gyengeségei, de általában képes vagy az ellensúlyozásukra. Számottevő kihasználatlan képességgel rendelkezel, amit még nem fordítottál előnyödre. Kívülről fegyelmezettnek és önuralommal bírónak tűnsz, ám gyakran érzel aggodalmat vagy bizonytalanságot önmagadban. Néha komoly kétségeid vannak afelől, hogy jó döntést hoztál-e vagy a helyes dolgot cselekedted-e. Kedveled a változást és a változatosságot és elégedetlen vagy, ha kötöttségek és korlátok közé szorulsz. Büszke vagy független gondolkodásodra, és nem fogadod el mások kijelentéseit kielégítő bizonyíték nélkül; nem tartod azonban bölcs dolognak önmagad túl őszinte felfedését. Időnként kifelé forduló, barátságos és társaságkedvelő vagy, máskor befelé forduló, bizalmatlan és tartózkodó. Egyes vágyaid megalapozatlanok.

2012. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért durva dolog szerintem az emberiség legnagyobb részét két csoportra osztani személyiségileg...
2012. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy neked milyen színű a szemed, de az hogy te ilyen gyerekes és buta vagy, az is biztos ahhoz köthető. Az, hogy valakinek milyen a szemszíne, genetikán múlik, az viszont hogy ki mennyire álszent vagy megbízhatatlan az neveltetésen/érettségen. Látod, ezt még egy 17 éves is ki tudta logikázni. Hozzáteszem, kék szemű, aki kifejezetten megbízhatónak és tartja magát. De azért csak taszítsd el magadtól a kék szemű embereket, akikből hát.. van egy pár. Max antiszocnak gondolnak. Majd mondd is meg nekik, hogy azért nincs nálad esélyük, mert kék a szemük :) Aztán kíváncsi lennék azokra a fejekre... :D
2012. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatpm szerint minden ember megbízhatatlan és álszent, beleértve persze a kékszeműeket, a barnaszeműeket és a zöldszeműeket is. Szigorúan véve tehát a válasz: igen.
2012. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A katolikus egyházfő elmúlt 80 éves, tehát nevezzük öregnek.

--->> Az összes katolikus öreg.

vagy: Aki nem öreg az nem katolikus.

stb.

lodzsikaaaa (logika)

2012. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda mélyenszántó természettudományos hipotézis! :)
2012. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: dellfill azért kérdezte, mert a kékszemű "ősgermán típus" még ma is divat a radikális jobbos, meg a rasszista csoportok között. Ergó lehet, azért vannak rossz tapasztalataid, mert sok ilyen zaklat és piszkál. De ha nem, hát nem.
2012. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem-nem utolsó ilyen meg sem fordult a fejemben :)

Amint leírtam azt tapasztaltam hogy kétszintű, kicsit hazug, álszentek a kékszeműek.

2012. febr. 6. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!