Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok erröl a képről?...

Mit gondoltok erröl a képről? Kicsit rémisztö a dolog, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 17. 11:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
88%
A természet produkál néha érdekes dolgokat
2009. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak neked, nekem is rémisztő :S

Ez valami mutáns lehet :S

Félelmetes :(

2009. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Szrintem egy félresikeredett kigyo.
2009. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
89%
De legalább ez a kígyó értékelné ha valaki azt mondaná hogy kérsz egy marok szotyit:)
2009. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
A sziámi ikrek is megdöbbentőek. Tulajdonképpen nem más ez az állat sem, mint valamiféle génmutáció (vagy génmanipuláció???). Számomra alapvetően visszataszító mindenféle csúszómászó, még az emberszabású is.
2009. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


sztem pánikra semmi ok. Tudjuk, hogy az evolució során a végtaggal rendelkező állatokból lettek a a hüllők, csak nagyrészt "elveszítették" idővel a végtagjaikat, mert nem volt rá szükségük. Ez egy genetikai folyamat.És mindig vannak lappangó ősgének. Ezen az állaton pedig visszaütött az ősgén. Hasonló dolog, mintha egy barna szemű , hajú apának és anyának zöldszemű , tejszőke hajú gyereke születik. Hatalmas genetikai hátteret hoz magával mindenki, lehet hogy épp a dédanya nagymamájának volt ugyanilyen haja és szeme...

2009. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább valaki csak ügyesen Photoshopolgatott és megviccelte a népet. Láttam már olyan videót is, azt hiszem, Indiából, ahol egy olyan nőt mutattak, akinek ténylegesen fatuskószerű, tehát vastag fakéregszerűséggel borított keze-lába volt... Időről-időre előkerülnek ilyen vakítások.
2009. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Az a video fakéregszerű végtagokról az igazságot mutatta. Annak az embernek (aki mellesleg férfi és indonéziai) egy olyan vírus támadta meg a testét, amely túlzott keratinizációt okoz nála egy ritka immunhiányos betegség miatt, pedig egyébként egyszerű szemölcs-vírus (HPV a vírus egyébként).


A kígyók őseinek meg tényleg voltak lábai, az óriáskígyókon még mindig láthatóak a csökevények és a függesztőöveik is megvannak, csak azok is eléggé alulfejlett állapotban. Simán előfordulhat ilyen állat...

2009. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát igen elég érdekes, egy horrorfilmben eltudnám még képzelni, de igy ? Szörnyü. Tényleg valami mutáns lehet.
2009. szept. 17. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Ügyes kép :) Rengeteg ilyesmi van a neten. Azért egy hibát elkövetett a készítője ( ami akár szándékos is lehet ... ) A "kéznek" nincs árnyéka ott, ahol lennie kellene.
2009. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!