Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik a jobb, megbízhatóbb,...

Melyik a jobb, megbízhatóbb, met.hu vagy Időkép?

Figyelt kérdés
Melyiknek pontosabbak az adatai?

2013. jún. 19. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint az időkép.

a met-et eddig akárhányszor megnéztem, milyen idő lesz pár nap múlva, mindig átb@szott.


az meg, hogy az időképen látod, éppen merre van és merre vonul az eső, mindent visz.

2013. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A met.hu-nak jóval nagyobb számítási kapacitása van szóval az a pontosabb. Ha zivatar előrejelzésről van szó akkor pedig szupercella.hu
2013. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mérésekre gondolsz, akkor a met.hu pontosabb, de az időképen sokkal több az adat és azonnal frissül. Ha az előrejelzésekre gondolsz, akkor szerintem nincs lényeges különbség, ízlés dolga, én mindkettőben bízok.
2013. jún. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Izlés dolga, na jó, csak az egyik 30 fokot ír pl. szombatra, a másik 34-et. Nem mindegy.
2013. jún. 20. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha 32 lesz, akkor melyik volt jobb?! Vagy most az időkép lesz közelebb, a következő három esetnél meg az OMSZ, akkor az jelent valamit? Nem tudom melyik várost nézted, de az előrejelzés is napról-napra (akár napon belül is) változik, lehet, hogy ma már fordítva van.
2013. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én az időképben bízok. szerintem sokkal jobb
2013. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a MetNetet kedvelem, annak sokkal nagyobb, barátságosabb szaktudású gárda van a birtokában, mint bármely más meteorológiai intézménynek.
2013. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gabesz077 válasza:
Az időkép az elég tré. Most is esik itt és a környéken, ránézek az időképre és azt írja nepsütés...
2014. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!