Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek mi volt az univerz...

Szerintetek mi volt az univerzum előtt? Semmi? Az nem lehet. A semmi is lett valamiből, és az a valami hogy jött létre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kezdetben volt a semmi..

ebben a semmiben a lehetőségek száma végtelen,a lehetőségben a teremtés száma végtelen

ha nincs lehetőség-nem létezünk

ha korlátozott lehetőég lett volna-leálltunk volna.

Szóval 0-végtelen statikum kigondolja a teret.

A tér alapgondolata az elkülönülés alapgondolata,és az egyetlen dolog amitől elkülönülhet az élő statikum maga.

De az alapvető Élet statikum,(ami maga a változatlan semmi)felette áll térnek és időnek,tehát nincs hatással rá az elkülönülés,nem lesz több,se kevesebb,így újból elkülönülhet.Ezentúl az alapvető semminézőpontjából az elkülönülések nem lehetnek egymás előtt vagy után,mivel az valóban időtlen.

Viszont az elkülönültek alacsonyabb nézőpontjából az elkülönült majdnem statikum kigondolhatja(!!) hogy az egyik a másik elött különült el.

Így jön létre az idő..

Ugye ez nem is annyira bonyolult.. :D

amúgy ez kozmikus történelemből lett kiírva,és ezt próbálom én is értelmezni..

2009. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
96%
Chuck Norris!!!
2009. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fogalmam sinncs de elég hülyeségnek tartoom azt h egy majomból lennék mint az egyik előttem lévő válaszoló is. és azt is kizárnám h a "szakállas öregúr" létezne.

14/L

2009. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2009-12-06 21:59-nek:


Ha Isten teremtette a világot, Isten honnan van, őt ki teremtette?

2010. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán soha nem tudjuk meg erre a kérdésre a választ.Ezen már én is sokat gondolkodtam, szerintem egy atom az egész világegyetemünk egy másik bolygón, mondjuk egy tengerparton egy homokszemcse, és a mi világunkban is minden egyes kis atom egy világegyetem.
2010. márc. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!