Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan gyógyul az test? Mi...

Hogyan gyógyul az test? Mi indítja el és irányítja? Miért alakul ki heg? Miben nyilvánul meg az öregedés? (fejlődés (növekedés stb) és a sejtes (ráncosodás, őszülés) ) Mi okozza ezeket? Hogyan működnek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 22:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
De miért a véralvadást mondják itt gyógyulás címszó alatt? Nálatok csak valamilyen vérző seb jelenti a gyógyulást? :d
2014. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Figyi, te olyan témát kérsz itt, ami egy orvosi egyetem elvégzését feltételez. Gondolod van itt annyi hely ? Gondolkozz !!
2014. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Mint már írtam nekem az is jó ha ezekkel a témával megfelelően foglalkozó könyvet tudtok ajánlani.
2014. febr. 9. 22:11
 14/38 A kérdező kommentje:
11. Igazad van. Ott vannak még az égési sérülések is például. Vagy ha elégrendesen leégsz :) . A hibás sejteket likvidálni kell és akár elég mértékben pótolni is. Bár ha jól tudom a likvidálást azt elvégzik maguk is.
2014. febr. 9. 22:16
 15/38 anonim ***** válasza:
A likvidálásnak semmi de semmi köze a test gyógyulási folyamataihoz. Te itt inkább kereskedelemről írsz, ami nem összeegyeztethető a gyógyítással. Mióta nézel te úgy egy gyógyításra váró betegre, mint kereskedelem tárgyára, mint lehetséges anyagi forrásra ?
2014. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Te szerintem félre értettél valamit. Likvidálásnál én a hibás sejtek elpusztítását értetem. Szerintem te a beteg kinyírására gondoltál de nekem semmi ilyen irányú gondolatom nincs. Betegekkel én nem is foglalkozok (félre érthető kicsit de azért gondolom tudjátok hogy értem) engem a dolog meg értése érdekel.
2014. febr. 10. 14:46
 17/38 anonim ***** válasza:
Érződik a kérdésedből, hogy nem vagy hozzáértő, csak belekapsz ide oda a témába . Én pontosan tudom mi a likviditás. Te nem.
2014. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Honnan vetted azt a hülyeséget, hogy egy ősz hajszál hiba lenne ? hogy egy mosolyránc hiba lenne ? Elpusztitásra váró hiba ? Hogyan gyógyul a test ? Konkrétan milyen betegség gyógyulására érted a kérdést ?
2014. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Dehogy gondoltam én semmiféle kinyirásra, eszembe sem jut.
2014. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is te tetted fel ? Nem sok választ kaptál, de ne hibást keress, a kérdés nem ok !


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__53..

2014. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!