Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan gyógyul az test? Mi...

Hogyan gyógyul az test? Mi indítja el és irányítja? Miért alakul ki heg? Miben nyilvánul meg az öregedés? (fejlődés (növekedés stb) és a sejtes (ráncosodás, őszülés) ) Mi okozza ezeket? Hogyan működnek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 22:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Tán csak nem az örök élet elixirjét akarod kifejleszteni ?
2014. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
11-es, ha csak kötekedni tudsz, old meg magad a kérdésed.
2014. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Mi okozza ? A te istened vett egy marék port, jól ráköpött, összegyúrta sárrá, és beléd lehelte az ő lelkét. Aztán ő irányít téged, és benned mindent. erre gondoltál ?
2014. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

17

Igen mint sok minden másnál is de közben rengeteg mindent tanulok.

18

Én nem mondtam hogy hiba pusztán öregedsz.

20

Igen. Nem volt nehéz kitalálni és nem hibást kerestem pusztán választ akartam és érdekes hogy oda egy sem érkezett ide meg több is pedig ugyan az csak a sorrend más.

21

Nem lehetséges az örök élet. Az élet olyan mint a fény. Nem lehetséges egy olyan hely ahol öröké világos van. Amúgy meg annál mindig ott a gond ami az Xmen- ben is volt a farkassal. Kis sérülés és elveszted ön magad és mindenki meghal körülötted öröké. Kösz de inkább nem. Pusztán szeretem az olyan dolgokat amiket még nem ismerek.

2014. febr. 10. 15:58
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos de azt hiszem igen. Hogy hogyan működik mitől indul el a gyógyulás egy adott sérülés esetén. Miért harakiri-znek a (némelyik) sejtek. Hogyan alakul ki a sejtek között az új kapcsolat (már ha a két sejt újra egymás mellé kerül).
2014. febr. 10. 16:02
 26/38 anonim ***** válasza:
Akkor hara-kirizz tovább magad, ez nem az én témám.
2014. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ekkora sületlenséget is csak egy bölcsész kérdezhet.
2014. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Miután hara-kirizett egy sejt, szerinted még uj kapcsolata lehet ? Neked van kapcsolatod halottal ? Milyen ? Jó ? Nem gondolod hogy még egyszer meg kellene fogalmaznod valami normális kérdést ?
2014. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Köszönöm a Hit gyülis üzeneted, ha nem veszed rossz néven nem nézem meg, nem keltette fel az érdeklődésem a hit. Miért nem itt küldted nyilvánosan ?
2014. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
A vallás magánügy. :) Senkit nem bántok meg ha hisz, ha nem.
2014. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!