Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért szűnt meg a természetes...

Miért szűnt meg a természetes szelekció?

Figyelt kérdés
Miért nem rostálódnak ki még gyerekkorban az olyan selejtek,mint én?Nem elég,hogy ronda és rusnya vagyok,de még életképtelen is.Nem értek semmihez,bamba vagyok,képtelen magamat ellátni,félek mindentől,nincs hobbim vagy céljaim,egyszóval én nem életre születtem.Közbe kellett volna szólnia a természetnek,meg is tette,5 éves koromban a halálból hoztak vissza az orvosok.Na ezt nem kellett volna megtenniük,felülírták az univerzum egyetemes törvényeit és itt maradt egy olyan,akinek nem kellett volna.Most már úgy érzem nekem kell visszafordítani ezt a folyamatot...ennek nincs semmi értelme.
2014. máj. 27. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit keres ez a szerelem, szex kategoriában?
2014. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok
2014. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
70%
Nem sajnáltanod kéne magad, hanem változtatni azon amin lehet.
2014. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
75%
Ha más kategóriába írja ki, nem sajnálnák elegen.
2014. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Tedd meg, amit eddig nem tettél.. Menj el szépen a pszichológus nénihez beszélgetni. A legjobban azt sajnálom, hogy egyszer szavazni is fogsz.
2014. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
A természetes szelekció nem úgy működik, hogy jön Gaia anyánk és agyonver egy nagy bottal, hanem majd senki nem akar veled szaporodni, és így nem tudod tovább örökíteni a génjeidet.
2014. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
pont ezt akartam írni én is, hogy ne sírj, szaporodni nem fogsz tudni mert sosem kellesz majd épeszű nőnek, és a természet kiszelektálja a szar selejtes vérvonaladat. :)
2014. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A folyamat visszafordítása úgy kezdődik, hogy abbahagyjuk a siránkozást, és körülnézünk, mit tehetnénk.

Valami problémája mindenkinek van. Ha mind azon kezdene problémázni, hová jutna a világ. Kétségtelen, hogy vannak, akiknek több, vagy nehezebb problémájuk van. Talán nekik időnként segíteni is kell (az ember lényege erről szól). Na de nem mindig, hanem néha. Egy vak ember rendkívül rossz néven venné, ha folyton helyette akarnál cselekedni. De ettől még időnként átsegítjük a túloldalra.

2014. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ennyire nem szabad pesszimistán látni a világot. Még a legnegatívabb dolgokban is rejlik legalább némi morbid humor, mint abban, ahogy ez a kérdés a tudomány rovatban landolt. :D

Hidd el, a jelen hozzáállásod sokkal gyorsabban el fog múlni, mint te magad. Szerencsére. :)


Saját tapasztalatom szerint az igazán suttyó, "értéktelen" emberek képtelenek lennének egy ilyen összefüggő monológot levésni, mint amit te ide megtettél, tehát hülye tutira nem vagy. Csupán érzelmi mélypont. Heverd ki, biztasson a gondolat, hogy ennél már csak jobb jöhet. :)

2014. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wadmalac ***** válasza:
100%

Még mindig csöndesen mosolygok magamban, amint elképzelem azt az admint, aki a cím alapján csípőből a tudomány rovatba szórta ezt a kérdést. :D

Na, már csak az ilyen apró szórakozásokért is érdemes élni. :)

2014. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!