Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kinek melyik tantárgy volt a...

Kinek melyik tantárgy volt a legnehezebb vagy a legnehezebb most, és miért? A fizika, a biológia, a földrajz, vagy a kémia?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 15:55
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

kémia, matek, fizika egyálltalán nem fekszik :/ különtanárhoz járok mindhárom tantárgybol

föcit utálom, nagyon száraz szerintem de ne voltak vele sose gondjaim

2012. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

A fizikát szeretem, viszont annyira nem megy...nem azért, mert nem tanulnék, vagy ilyesmi, csak mindig ilyen kis hülyeségek miatt rontom el, hogy pl. nem olvasom el rendesen az egész feladatot és hülyeségeket írkálok be, elfelejtek átváltani, stb.

A biológiát nem szeretem, és nem is megy.

Földrajz: UUUTÁLOOOOM. És tavaly majdnem meg is buktam belőle...és a legszebb, hogy a bioszt és a föcit ugyanaz a tanár tartja...szóval szerintem lehet összefüggés a két tantárgy iránti utálatom között...

Kémia: Eddig szerettem és ment is, csak most épp egy olyan anyagot veszünk, amit nem értek. Így most ott tartok, hogy kémia házik írása közben rendszeresen dührohamaim vannak és török-zúzok, mert idegesít, hogy nem értem -.- De amúgy osztálytársam is, aki ebből írt 5-ös dogát, mondtam neki, hogy magyarázza már el, erre leállt magyarázni, hogy jajj dehogy, ő ezt nem érti...jah...akkor hogy a pecsába írt ebből ötös dolgozatot? -.-

Na mindegy...

14/L

2012. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!