Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik az a kérdés ami földraj...

ToriTaylor kérdése:

Melyik az a kérdés ami földrajzzal kapcsolatos de még a föci tanár se tudja rá a választ?

Figyelt kérdés
Fel lehet tebbi egy kérdés a földrajztanáromnak és ha nem tudja rá a választ akkor egy 5 kapnék érte. Persze csak a föcivel kapcsolatos kérdések számítanak. Mit mondjal neki?

2015. szept. 11. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy hány indián törzs élt patagóniában a Tűzföldön, és ezek közül mi a neve annak, amelyik megmaradt?
2015. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik a nagyobb, Anglia vagy Florida?
2015. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Crisopher ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, milyen magas a Gellért-hegy.
2015. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sadam87 ***** válasza:

Hm, elég nagyra van a tanárod a tudásával...

Én ezt a kérdést tenném fel (igaz, csalás, mert nem földrajzos):

"Hol vannak a Langerhans-szigetek?"

Hallottam olyan földrajz-biológia tanárról, akinek beletört a bicskája! :D

2015. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sadam87 ***** válasza:
Egyébként itt feltételezem, az volna a cél, hogy te magad gondolkozz el a földrajz tananyagon, és tegyél fel vele kapcsolatban kérdéseket. Az, hogy jó kérdéseket tudjunk feltenni, nagyon fontos a természettudományban!
2015. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ne vicceljen már az a tanár, meg tudja mondani pl. hogy hány lakosa van Nangisnak? (Vagy hogy egyáltalán melyik országban van...)
2015. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként már többen próbálkoztak kérdést adni a tanárnak de eddig mindegyiket tudta. Amúgy meg azért nem a tananyagon gondolkodom mert azt nyilván tudni fogja...
2015. szept. 13. 09:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Burkina Faso fôvárosát kérdezd meg tôle! (Ouagadougou)
2015. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mo. 1973as őszibúza termése ezer tonnában


sorolja fel a történelmi Magyarország összes városát ahol cukorgyár volt és a bezárásuk időpontját(plusz pontért a felvásárló cég neve és anyaországa)


amúgy a földrajz nagyon tág tudomány az eddigi kérdésekből belőheted hogy miben van nagyon otthon


én a gazdasági földrajz utáltam nagyon ezért azok nekem nehéz kérdéseknek tűnnek de aki szereti annak lehet hogy a geológia a gyengéje

2015. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mo. 1973as őszibúza termése ezer tonnában


sorolja fel a történelmi Magyarország összes városát ahol cukorgyár volt és a bezárásuk időpontját(plusz pontért a felvásárló cég neve és anyaországa)


Bocs, de ezek nem földrajzi kérdések.

2015. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!