Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kémia emelt szintű kísérletnél...

Kémia emelt szintű kísérletnél nem vettem fel gumikesztyűt amikor a hidrogén-peroxid barnakőporos reakcióját végeztem el. Szerintetek ez hiba, vagy semmi baj?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja a kísérlet lényege,hogy két kémcsőbe kiöntöttem hidrogén-peroxidot és az egyikbe barnakőport tettem és aztán gyújtópálcával kellett néznem a változásokat...

#kísérlet #kémia #szóbeli #MnO2 #emelt.érettségi #hidogén-peroxid
2016. jún. 5. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
jaa és csak 5 m/m%os volt
2016. jún. 5. 21:17
 2/6 anonim válasza:

illett volna felvenni.

teljesen mindegy hàny %os volt.

kérdezd meg a tanárodat,jàr e pontlevonás.

2016. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a tételt húztam, semmit nem vettem fel, tuti nem vonnak le emiatt pontot, tanárom is megerősítette. Szerintem egyébként is tök bohóckodás így beöltözni, 5%-os hidrogén-peroxid nem fogja lemarni a kezed :D
2016. jún. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm én is így véltem :)
2016. jún. 13. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ma megtudtam a pontjaimat, a kémia szóbeli maxos lett, szóval ha véletlenül vonnának is le pontot, nem emiatt fognak, nincs mitől félned :)
2016. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :-) orvosira mesz tovabb ha megkerdezhetem ?
2016. jún. 14. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!