Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A húsevő növények megeszik a...

A húsevő növények megeszik a rovarokat, vagy csak megfogják?

Figyelt kérdés

A vénusz légycsapójáról több videón láttam, hogy benne maradt a döglött légy.

A harmatfüveknél csak azt mutatják mindig, hogy beleragad valami. Valahol olvastam, hogy 3 nap alatt megemészti, de hogy ez hiteles forrás-e, és hogy úgy érti-e, hogy eltűnik, vagy úgy, hogy annál jobban nem eszi meg azt nem tudom.



2016. okt. 6. 08:57
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mi számára az emészthető...

Nem veszek légypapírt, mert azt nem sajnálják.

2016. okt. 6. 20:28
 22/32 Stronghalls ***** válasza:
Kérem szépen megeszi a rovarokat vagy nem eszi meg. Nem mindegyik száj eszi meg a kaját. Pont.
2016. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Stronghalls ***** válasza:
Ez a kérdés
2016. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Stronghalls ***** válasza:
És a válasz
2016. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Stronghalls ***** válasza:
Ha nem eszi meg mert kemény akkor kipiszkálod, ha meg nem nyitja ki és fekete lesz az egész száj levágod.
2016. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Stronghalls ***** válasza:
A fekete részt
2016. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Strongnegro! A kérdésem legkevésbé sem kapcsolódik a légycsapóhoz, mert láttam, hogy az béna. Szimplán az emésztésről szólt. És nem, nem az volt a kérdés. Az utolsó kérdés az volt, hogy mi emészti, és mi nem emészti a kitint?.
2016. okt. 7. 09:28
 28/32 Stronghalls ***** válasza:
Kedves krdüó! Olvasd el a kérdésedet! Irodalom hányas? Mégegyszer. A kitines páncélt nem eszi meg. A kitines páncél elkezd rohadni és átterjed a növényre.
2016. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan virágot szeretnél, amiről itt írsz, javaslom, hogy legyél kutató-biológus, és fejlessz ki egy olyan növényt, amely minden feltételednek megfelel.

Ha ennyi értelmes válasz után sem fogadod el, hogy a mai húsevő növényekkel ez így van és nem máshogy, ez a legjobb megoldás.

És valószínűleg nem is lehetetlen, csak kissé hosszadalmas.

2016. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Stronghalls ***** válasza:
Egyet értek veled! Csak egy labor is kell meg engedéj, bár sunyiban is lehet kísérletezni.
2016. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!