Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mihez képest és mióta 13,7...

Mihez képest és mióta 13,7 milliárd éves az univerzum?

Figyelt kérdés
Az ősrobbanáshoz képest és azóta.....igen tudom.és az ősrobbanás előtti időszak hány éves?Mi volt az ősrobbanás előtt mondjuk 40000 milliárd éve?egyáltalán mikor volt az idő kezdete?És mikor lesz vége?Az időnek nincs kezdete,se vége tehát örök?nagyon aggaszt ez a dolog.elég sokat agyalok ezen a dolgon.

2016. okt. 13. 13:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
És az a robbanás mitől alakult ki ?
2016. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát ez a nagy kérdés.amit minden ember tudni akar,amióta csak létezik az emberiség.
2016. okt. 22. 21:13
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Két éve foglalkozom matematikai téridőmodellekkel , egy olyan embertől tanulok aki a 80 évéből rászánt 60évet, hogy ezt kutassa. Ehhez rendkívül magas szintű matematika szükséges. Soha nem állítottam még semmit se ilyen biztosan, mint ahogy te kedves végtelen ősrobbanásos hozzászóló. Amit itt elmondasz az egyrészt végtelenül sértő azokra nézve akik ezzel foglalkoznak, másrészt viszont nagyon magas szintű logikátlanságról és hozzá nem értésről árulkodik.
2016. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én speciel a semmit(se idő, se tér) nem tudom elképzelni, mert számomra lehetetlen.
2017. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Helyes válasz ***** válasza:
0%

Ah!

Ha a tudomány nem követi a"Hiszem, ha látom elvet"...hm érdekes.Istent se látod, mégsem vagy képes az ELMÉLETÉT befogadni.

Ugye az elmélet, mint fent látjuk, bizonyított tény is lehet..ugye.A biblia, mint történeti könyv, ami számtalanszor régészetileg is alátámasztást nyert, no ne is említsük a prófétai jövendölések meglétét, óh, meg a most élők átéléseit sem, amivel tele van az egész internet.Csakhát veszek ugye egy regényt, meg más egyebet...csakneabibliát!Még a végén megérteném, hogy mi volt az ősrobbanás előtt!...Kezdetben volt a szó, és a szó Istennél volt..és Isten volt maga a szó.Tessék.Ebben benne van a szingularitás, a húrelmélet, meg minden amit akarsz....minden.Ez minden.Lehet itt szektásozni, hiszen hatékony eszköznek bizonyult eddig is a hívő tudósok kirekesztésében a köztudatból...ez is megérne egy misét..hagyjuk.felhúztam magam.

2021. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mojjo ***** válasza:

@15:

"hagyjuk.felhúztam magam"


Akár le is húzhatod, a sok marhasággal együtt. Köszi.

2021. ápr. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!