Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Honnan szerezhetek jó kémia...

Honnan szerezhetek jó kémia esszéket? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

1. Monoszacharidok tulajdonságai es csoportosításuk

2. Diszacharidok tulajdonságai és csoportosításuk

3. Cellulóz szerkezete és tulajdonságai

4. Glikogén

5. Keményítő

6. Gyűrűzáródás folyamata és jelentőssége

7. Redukalokepesseg és magyarázata

8. Monoszacharidok tér szerkezete

Gimis vagyok, jó tanuló de a kémia a gyenge pontom és hármast vagy négyest össze kéne azért szednem. Ha van nektek ilyen esszétek küldjétek el.



2017. ápr. 23. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha már a tankönyvedben nem nézel szét, wikipédián ott van minden infó, ami neked kell.
2017. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
83%

Nem, nem fogok írni neked, és keresni sem. Nem szeretem a parazitákat, te se akarj az lenni! Viszont ha elkezdesz írni egyet, szívesen segítek és értékelem.

Javaslatom első körben: válassz ki egy témát (ami tetszik), kezdj el utánajárni (neten, könyvtárban), a fő pontokat cetlikre írd fel, a cetliket rakjad valamilyen logikus sorrendbe, majd ebből már egyszerű lesz az esszét megírni.

2017. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha megírod, én is szívesen átnézem.
2017. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!