Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért romlott el ennyire az...

Miért romlott el ennyire az időjárás és lett ennyire szeszélyes?

Figyelt kérdés
Ha tévedek akkor valaki javítson ki de én 5-8 évvel ezelőtt sokkal normálisabb időjárásra emlékszem.. A viharok nem voltak ennyire durvák a tél se annyira hideg a nyár se ennyire elviselhetetlen de lehet rosszul emlékszem vagy nem vettem figyelembe annyira akkor.

2017. júl. 13. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Globális felmelegedés.
2017. júl. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Mindig volt szélsőséges időjárás.

A mamám mondta hogy anno is volt hüvös nyár,és extrém meleg is.

2017. júl. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárás mindig is változó volt. Régen is volt forróság és aszály, de ha most is olyan telek lennének, mint gyerekkoromban, megállna az élet. Katalin nap táján leesett az első hó, és február végéig el sem olvadt. De pl. 1940-ben olyan vihar volt nyáron , hogy vastag fákat döntött ki és kidöntötte a fából készült kapunkat.
2017. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Azt ugye vágod, hogy a föld 4 és fél MILLIÁRD éves?

Fel tudod fogni, hogy az az 5-8 éve, amire Te emlékszel mennyire jelentéktelen?

2017. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
kösz orbán
2017. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Ezt az emlékszem dolgot kéne elfelejteni az időjárással kapcsolatban.

Nem emlékszel, én sem és kb senki.

Nézegesd a met.hu n az adatokat az reálisabb képet ad mint az emlékezeted.

2017. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Erdemes belatni dolgokat:


[link]


[link]

2017. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

[link]


A tartalombol:


3. A globális felmelegedés és az időjárási szélsőségek közötti kapcsolat ...................................................................................18 4. Egyes éghajlati szélsőségek ..........................................................22 4.1. Rendkívüli hőség és hideg ...................................................22 4.2. Szélsőséges csapadék .........................................................26 4.3. Viharok, szelek és vízszintemelkedések ...............................29

2017. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hasznosak voltak! Egyébként erről a HAARP-ról már hallottam. Pont most jön ki valami hasonló film ami erről szól azt hiszem Űrvihar a címe.
2017. júl. 13. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd 7-es hőlyeségeit, meg ezt az egész HAARP-os maszlagot. Egyik hoaxokat gyártó álhír oldal másolja a másikat, és egymásra hivatkozva terjesztik a hülyeséget.


A HAARP az egyik legközkeletűbb konteók egyike, és a legnehezebb valóban hiteles híreket keresni róla, mert sajnos 100 HAARP-ról szóló hír közül 2-3 ami valódi, a maradék mindenféle nevenincs blogok szerkesztőinek agyszüleménye. Ilyen hülyeség példáulhogy "időjárás fegyver" lenne, vagy hogy "manipulálja az embereket", de még olyat is olvastam hogy "földrengéseket idéz elő". Ezek mind hoaxok, kitalációk, átverések, fake news, hazugságok.

Azon túl hogy egyesek képesek megélni hazugságok firkálásából, csak ártanak a társadalomnak a hasonló források.

2017. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!